Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy fiú 14 éves koráig növekszik? Utána egy cm se lesz magasabb.

Figyelt kérdés

velem ez fordult elő sajnos, és túl alacsony lettem.

még 1-2 évig kellett volna hogy nőjek, akkor már nem lett volna problémám


166/cm


2012. aug. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, 165 (vagy talán még alacsonyabb) voltam 14 évesen, és hát nem nőttem sokat, most 17vagyok és egészen pontosan 172cm.. De ez egyénfüggő, nekem pl. a szüleim is alacsonyak ezért én is az lettem. (Illetve elvileg még nőhetnék én is, de mivel mint írtam szüleim is alacsonyak, nem fűzök hozzá sok reményt.)De szerintem ne fogalkozz ezzel. :D Mást nem nagyon tudsz ellene tenni.
2012. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szüleid mekkorák ? amúgy nekem is alacsonyak.
2012. aug. 2. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen 156 centi voltam, még emlékszem is, mondta anyám a barátnőinek anno, hogy ő nem lesz olyan magas, mint az apja. Aztán még is tévedett, most múltam 17 és 180 vagyok.
2012. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha alacsony növésű szülei vannak,főként az édesapja az egy valakinek akkor nagy esélye van a gyereknek is hogy apjával egy magas lesz,vagy kicsit magasabb(bár ritka esetekben van hogy egy 170 cm magas férfinek lesz 180 cm gyereke).Általában az alacsony növésű szülők fiú gyerekei kicsit később is fejlődnek mint a kortársaik.
2012. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Anyum 158cm asszem, apum meg csak pár centivel magasabb nálam. Amit az utolsó leírt, az abszolút igaz rám. :D
2012. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jóaz. én 172 körül vagyok. vannak nálam magasabbak is.

az osztálytársam alig ér fel a vállamig.

2012. aug. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!