Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Mereven nem tudom felhúzni a fitymát csak egy kicsit. Amikor nem áll fel akkor se. És ilyen fehér valamik vannak a fityma alatt. Ha próbálom húzni akkor fáj :(
2012. aug. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez "AZ"! Menj el Urologiára, nem kell beutaló!
2012. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát kiskoromban nekem is volt,de nekem magától felvált,igaz,hogy fájt ahogy felvált,de szerintem a doki fájdalommentesen foja megoldani,menj csak nyugottan.
2012. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Először is hány éves vagy?

És eddig miért nem húztad hátra a fitymád?

A szüleid nem tanytották meg kiskorodban ,hogy a fitymád minden fürdésnél hátra kell húzni és megkell mosni?

Nah mind1,szóval.

Valószínüleg fitymaszűkületed van.Orvoshoz menni ajánlott bár nem muszáj előbb próbálj ki 1-2 dolgot.

Amikor fürdöl langyos vízben áztasd egy ideig a szerszámod majd óvatosan 1re jobban és jobban próbáld húzni lefele.Lehet ,hogy fájni fog de próbáld meg.. ha sikerül lehúzni akkor a fehér cuccost(szegma) takarísd le róla és ezt minden fürdésnél megkell tenned.

Ha enm sikerül lehúznod akkor viszont szólj a szüleidnek ,h elszeretnél menni orvoshoz mert ha nemtod lehúzni sehogyse a fitymád akkor az a ferhér cucc gyűlni és gyűlni fog és gyulladást fog okozni (vagy már okozott is) és emiatt érzékeny lessz a makkod(Érintésre fájni fog). Mielőbb próbáld meg lehúzni és takarísd meg. ha nemmegy gó doki.

2012. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2012. aug. 1. 15:52
 5/8 A kérdező kommentje:
próbálom mindig de nem tudom mert a fitymának a vége feszül nagyon
2012. aug. 1. 15:53
 6/8 anonim válasza:
szóóóóóóóval nekem már kiskoromban is előjött kb 6-7 éves voltam.. jah a doki nagyon kényelmesen megoldotta lefogatott apámmal és izomból lerántotta vérzett mint a szar és üvöltöttem... aztán elhanyagoltam a lehúzást és nem rég megint előjött 15 vagyok de javul! mindössze annyit kell tenned h esténként lehúzod mindig ha nem megy teljesen akkor csak addig ameddig nem fáj aztán picit tovább hogy csak kicsit fájjon ... und so weiter... majd kezd el ezt merev állapotban is csinálni ha 1általán nem megy akkor meg urulógia szike és bb fityma :'(
2012. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
először úgy huzd le h nem áll a szerszám majd ha sikerült lehúznod és megtisztítottad akkor ne engedd ,hogy vissza húzodjón a makkodra hanem állísd fel.. mivel igy megduzzad kissé a szerszámod és segít a fitymád tágításában aztán ha gondolod mehet 1 kis hokimaty is :)Ha ez sikerül utána már legközelebb könyebb lessz lehúzni is :)
2012. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fehér valamik azok a szmegmák.Meleg vízben fürdés közben kezd el óvatosan,lassan húzogatni amennyire csak tudod,de nem durván a fitymád és idővel hátrább kell majd tudnod húzni és egyre több szmegma fog levállni.Ha nem válik be akkor urogushoz kell fordulnod
2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!