Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki aki ért hozzá írja le...

Valaki aki ért hozzá írja le hogyan kell megvizsgálni magamnak a fitymámat? Mennyire kell hátra húzni? Mikor számít már fitymaszűkületnek? Ha mozog a bőr az ok akkor? Jó lenne olyan kép vagy valami amin ez látszik hogy mennyire kell hátra húzni.

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
addig kell hogy kinn leszen a kupak, egyszeru...
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha nem megy egészen hátra? Nem tudom hogy mikortól gáz.Szerintem meg nincs hülye kérdés, aki nem akar nem válaszol. gagyi képek gyártására én sajnálnám az időt.
2012. júl. 17. 23:49
 3/13 anonim ***** válasza:
addig kell hátrahúzni, ameddig hátra lehet, nincs rá európai uniós iso 9000 akárhányas szabvány:) minden férfi ember pénisze más és más, a tied is olyan amilyen...
2012. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi topikot. Szerintem elég okos dolgok hangzanak el benne, és aki ott válaszolgat, ő látszik, hogy keni-vágja a témát. Olvasd végig, ha pedig kérdésed van,... láthatod, hogy a másik kérdező srác is simán mer kérdezni, szóval ne vigye el a cica a nyelved neked se...akárhány éves is vagy... (mennyi is?)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2012. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aha kösz ott ténleg jókat írnak. 13 amúgy de az mér számít
2012. júl. 25. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mér ne számítana? Akkor legalább el tudja képzelni az ember, hogy ez most akkor egy pisis problémája, vagy egy serdülő tini kérdezi, vagy egy ifjú felnőtt, akár egy érettebb férfi, akivel beszél, és akinek ez probléma!? Nagyon nemmindegy! :O Azért ezt illik megadnia egy kérdezőnek, ha egészségügyi problémája van. :O


Meg egy gyerekkel egy felnőtt megin másként beszél, mint egy tinivel, vagy mint egy másik felnőttel, de ez fordítva is igaz.

2012. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fityma normális esetben teljesen a makk mögé húzható. A makkodon van körben egy kiemelkedő "gyűrű", e mögé kell tudni húzni. Ez azért fontos, mert így tudod megfelelően kitisztítani a smegmát, mely itt termelődik. Ellenben, csak addig húzd hátra a fitymádat, amíg szabadon mozgatható, mert akár le is lehet tapadva, v. lehet szűkületed. A tapadást fel kell oldani! Szűkületről akkor beszélünk, ha nem húzható hátra a fityma, mert nem kellően tág. Ez lehet súlyosabb, amikor épp csak a húgycsőnyílás hozható látótérbe. Lehet enyhébb, amikor valamelyest hátrahúzható, de nem megy teljesen a makk mögé. Előfordul, hogy ernyedt állapotban szabadon hátrahúzható, de a merev péniszen már nem. Ez a szexuális életben gondot okoz. Ha teljesen rendben vagy e téren, akkor mint ernyedt, mint merev állapotban hátra kell tudnod húzni a makk mögé a fitymádat. Hát ennyire tudtam saját szavaimmal a kérdésedre megválaszolni. Azért annyit had jegyezzek meg, hogy 13 évesen tudnod kéne helyesen hátrahúznod a fitymádat. Édesanyád nem tanította ezt meg kisebb korodban? Ez elkeserítő!
2012. szept. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzá szólóhoz irnám.

Nagyaon szépen elmagyarárta a dolgokat,egészen végéig

Én egy anyukát érezutem ki ebből.De nem is ez a lényeg .

Amikor a fiú anyját teszi ezért felelőssé .Hol a fiú apja ?! Bármi oka lehet annak hogy nem él velük.

De nics még egy férfi ember a családban,akihez fordulhatna ? A lányokat meg az apjuknak kellene kioktani?

Az apa magyarázza el neki a női dolgokat ? Nincs itt

valami szerep felcserélés ? Azért már nem annyira kisfiúról van ám szó,mégha az anyja is !Olvastam itt már

én ilyen dologban anyukát megnyilatkozni.Nem hozta kellemetlen helyzetbe kiskamasz fiát .Megoldotta,talált

rá megoldást .

2012. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 07:00 órási válaszadó vagyok. Előttem szóló ráhibázott, valóban anyuka vagyok. Kicsit félreértette amit írtam. Nem arra gondoltam, hogy most kamaszkorban essen neki a fiúnak az anyukája és mutassa meg hogy kell rendesen hátrahúzni a fitymát, hanem kicsi korában kellett volna ezt megtanítania. Ezt a kisfiúknak elsődlegesen nem az apukájuk, hanem az anyukájuk tanítja meg, hiszen ő végzi a fürdetést! Nekem ebből a kérdésből az rí ki, hogy ennél a most 13 éves fiúnál ez a tanítás anno elmaradt, v. legalábbis hiányos volt. Az való igaz, hogy kamasz fiúnál ezekre a dolgokra az apának kéne odafigyelni, bár sajnos nem mindenki mellett van ott az apa.
2012. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8.41 re iródott válaszra reagálva .

Abban tökéletesen igaza van hölgyem,hogy itt kimaradt valami. A gondot már 3 évesen tisztán lehet látni.

Ha látszódik valami baj ,orvoshoz vinni,véleményt kérni .

Egy szűkűletes fiút sem metéltetnék össze-vissza,mert abban az intézményben csak azt tudják.Vannak már jó megoldások is .Ezért is szülő a felelős.

Mire a fiú iskolás lesz,már ilyen dolgokat tudni kellene

neki.Hisz a tisztán tartására is meg kell tanítani

,már pedig nem 13 éves korában.Az apukák ? Ha vannak is,

sajnos mintha ott sem lennének .Tisztelet a kivételnek .

Ezért irogat ide a sok 12-15 éves .

2012. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!