Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés lehet?

Gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Szóval a fanszőrzetem hullik. De csak az egyik oldalon erősebben mert ott sűrűn vakarom, szinte már tépem a szőrt, ahol szörnyen szokott viszketni. Ekcémás bőrbetegségem van, gyerekkorom óta, ez is valószínűleg az. Viszont pár napja, mosakodásnál mikor hátra húztam a bőrt még az picit csípett csak, de mikor víz érte, azt hittem megbolondulok a fájdalomtól, maró, csípős érzés volt. Próbáltam valahogy megmosni, hogy azért a higienia mégis meglegyen, rá 2 napra el is múlt ez az érzés. De azóta megint vissza jött, csak most sokkal erősebben, már akkor is borzasztóan csíp ha csak hátrahúzom a bőrt, hát ha még víz éri. Holnap irány a doki, de nemtudom ilyenkor időpontot kell-e kérni a nemibeteg gondozóban, mert még sosem voltam, és mennyit kell várni, mert ez szörnyű. Amúgy hála az égnek, amikor pisilek akkor nem csíp. Fiatal vagyok még 15 éves és szűz, tehát nem mástól kaphattam el. Strandon nem voltam... Mi lehet ez? Másnak volt már hasonló érzése? Gombás fertőzés lehet?

2012. jún. 27. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
kiskorú vagy, a szüleidet avasd be!
2012. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen már mehetzs urulógiára, bőrgyógyászatra egyedül is

nem kell beutaló, neten kérj időpontot


szerintem menj el vele orvoshoz

és ne félj nagyon (tudom, hogy fogsz)


sok szerencsét!

2012. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kiskorú
2012. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gombának a tünetei közé kerül az, hogy barna lesz a bőr. Én voltam orvosnál, mert a hasamon illetve a lágyékomon volt ilyen, elsőnek házi orvoshoz mentem, ő állította hogy bőr rákom van, majd felmentem bőrgyógyászarta, és kaptam egy kenőcsöt, ami el is mulasztotta a gombát.


Ha nincs barna folt, az nem gomba hanem más. De mikor gombás voltam lent, nekem is hullot a szöröm eléggé, manapság már nem csinálja,.

2012. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!