Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológusnál nem élveznek el?

Urológusnál nem élveznek el?

Figyelt kérdés
Mivel a férfiaknak is van G-pontjuk (prosztata) és annak már ENYHE(!) érintése is orgazmushoz közeli állapothoz vezet, egy urológiai vizsgálat során nem jut el orgazmushoz egy férfi, leszámítva a kellemetlen nyomást?
2009. júl. 4. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyásznál sem élveznek el a nők. nekünk is van g pontunk. jajj istenem....
2009. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
:D:D:D huuuhuu de jo kis kérdés! Jó fej lehetsz! amugy az elsönek igaza van! 20/L
2009. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 inspector callahan ***** válasza:
100%
Ejakulátum kerülhet ki a húgycső nyílásán, mert vizsgálatnál megnyomkodják a prostatát, így a váladék a csökkenő térfogat miatt kifelé talál utat. Amúgy nem kellemes érzés, és erectio sincs.
2009. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok köszi, másodiknak: köszi h jófejnek tartasz :D
2009. júl. 5. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:

próbáld ki

a prosztatádat te magad is eléred

nem lesz orgazmusod ha hozzáérsz

hidd el, az urulógiai vizsgálat nem az a helyzet, ahol merevedésed lesz, mert a doki a golyóidat tapogatja éppen

2009. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Előszür is helyesbítenék a firiaknál az A pontnak hívják.

Sztem nemnagy a valószínűsége hogy elélvezz a dokinál általában nem lehet ellazűlni teljesen mindig van az embereben szorongás ien helyzetekben.

2009. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha te ott elélvezel esküszöm h megtapsollak,én csak k.rva anyázni tudtam :D
2009. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
xDDDDDDD... nem jártam még ott... xD meg egy ideig nem is fogok... nem vágyam... xD.... csak hallottam arról hogy ha a prosztatát piszkálják elélveznek... azért vannak azok a férfi prosztata izééé ... xD
2009. aug. 17. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Elélvezni biztosan nem fog tőle, ellenben az ejakulátum és a spontán merevedés nem kizárt.

( 14-15 éves lehettem, amikor beöntést kaptam a kórházban. Folyt belém a víz és csak azt éreztem, hogy a farkam egyre jobban meredezik, de nem tudtam mire vélni, pedig egyszerű volt a magyarázat: a beömlő folyadék feszítette, kellemesen nyomta a prosztatát,amire történt egy egyszerű "válaszreakció"... )

2009. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ én a beöntéstől szorongoook xDddd akkor nincs kedvem élvezni xD
2009. aug. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!