Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van megduzzadva a...

Mitől van megduzzadva a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
mikor hideg van,akkor összerándul persze , de mikor főleg nagyon meleg van vagy nem hideg akkor is tehát általában megvan duzzadva .Puha,nem fáj,benyomható ,semmit nem érzek alatta h lenne is valami, teljesen puha. Van mikor elég nagy(gömbölyű)van mikor kevésbe gömbölyű azaz kisebb a mérete meg hát hideg időben meg ha fázok akkor összehúzódik de az normális. Mitől lehet ez?hormonok nem jók vagy mi?Segitsetek
2009. júl. 2. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb nőnél így van szerintem. A test természetes reakciója a hidegre, melegre stb...

Nyugi, nincs semmi bajod! :) De ha annyira aggódsz, akkor keress fel egy nőgyógyászt, aki megvizsgálja.

2009. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs. A hormonok játéka :)

Ha kamasz vagy akkor majd később beállhat normálisra.

2009. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hogy 18/f vagyok:D

De a második válaszoló alapján akkor majd "kinövöm". Hát remélem más azt mondta hogy neki is volt ilyen és 21évesen elmúlt. Remélem:)

2009. júl. 2. 10:09
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet kinőni, mert ez természetes reakció a hidegre vagy melegre. a hidegben minden összehúzódik, a melegben kitágul (megduzzad). Ez mindenkinél így működik, csak kérdés ki mennyire fázós meg az genetika nyilván hogy mennyire húzódik össze (mint ahogy a mérete is genetika)
2009. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én most 14 vok és nekem is ilyen,de azt mondták h a hormonok miatt van..szal ne aggódj
2009. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 2. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi, azt hittem lány vagy. :P De a természetes reakciók ugyanúgy vonatkoznak rád is, mint a lányokra. :)
2009. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű, hogy fiú, mert a Férfiak egészsége részbe írt.:)
2009. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. júl. 2. 19:51
 10/10 anonim válasza:

Az én endoklinológusom is azt mondta, hogy a hormonok miatt van. Megvizsgált, hogy milyen fajta tartósítószerekre/ízfokozókra reagálnak rosszul a hormonjaim és ezeket nem szabad ennem.

Mondta, hogy el fog múlni később, de van olyan eset is, amikor még felnőtt korodban is lesz ott egy picike. Ezt ki lehet metszetni/vetetni.

2009. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!