Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amitől jellegzetesen büdöset...

Amitől jellegzetesen büdöset vizelek az egyaránt okozhat pattanásos bőrt?

Figyelt kérdés

nem csak 10-20 pattanásról beszélek..hanem mindenféle kisebb nagyobb, aknék, heges bőr


az ami okozza azt hogy büdöset vizelek okozhat ilyet is?


18 éves vagyok se tejet se gluténtartalmú ételeket nem fogyasztok pont emiatt, mégis több mint fél éve ilyen gondom van


vesekövem is van, vizeletvizsgálaton sokszor mutattak ki gennyet vér mellett, azóta sok gyógyszert megetettek velem, de meggyógyítani nem sikerült, már vagy 10x adtam így is pisimintát a semmiért, nem tudom hogy kihez kéne mennem, mert ennek így nincs sok értelme hogy elmondják hogy igen van vesekövem, véreset vizelek(meg büdöset, ritkán gennyeset), de nem jutok egyről a kettőre, múlt nyár óta ez megy


18f



2012. jún. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat.

Iktasd ki az étrendedből a cukrot is és fogyassz több folyadékot.

Ha teheted menj el egy magánorvoshoz, mert a tüneteid komolyak ahhoz, hogy pár gyógyszerrel elintézzenek amiktől nem is javul az állapotod.

Vizelettenyésztés mit mutat?

2012. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

cukrot már fél éve nem láttam..

napi 3 liter folyadékot iszom..

elmennék de a szüleimnek nincs lóvéja mert azt mondják hülyeség, az úgysem oldaná meg, ugyanis szerintük pszichésen vagyok beteg:S

2012. jún. 3. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz pszichésen beteg, de akkor nagyon, ha ilyen tüneteket produkálsz.

A lelki betegségek fizikai betegségbe manifesztálódhatnak.

Ilyenkor gyógyítjuk a testet és a lelket is.

próbálj meg egy tisztítókúrát.

A leleteidet meg a szedett gyógyszereket küld át nekem, ha gondolod. Megpróbálok segíteni.

2012. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már régen voltam kb 3 hónapja volt több vizeletvizsgálat is, vizelettenyésztés alatt nem tudom pontosan mit értesz..a mintába hol volt genny is a vér mellett, hol csak vér volt..

de tovább nem sikerült jutni mert mindig ott akadt meg a dolog hogy majd küldjük a leletet, meg majd menjenek vissza vele a háziorvoshoz azt az meg nem csinált semmit..most elvileg ott tartunk hogy pestre kéne menni csak apámnak nincs pénze mert az odaút is 10-20 ezer lenne:\

2012. jún. 3. 17:10
 5/5 A kérdező kommentje:

de az a vicc hogy nincs akkora lelki bajom, hogy ilyen nagy bajt okozzon, volt hogy régen azt kívántam hogy inkább nyírna ki vki vagy ütne el az autó 2-3 éve, de most már egyáltalán nem és most meg itt van ez..én nem értem..

huhha ha én azt megtalálom akkor írok majd mindneképp köszi

2012. jún. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!