Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk, veletek is volt/van...

Fiuk, veletek is volt/van neha ilyen? A paromnak kb. egy honapja nehanapjan csip a penisze es nem tudni mitol.

Figyelt kérdés
Mondta,hogy neha nagyon kellemetlen,de magatol elmulik.Nem tudja mihez kotni,hogy mitol lehet.Mi arra is gondoltunk,hogy esetleg nem e a melegtol van,hogy megizzad neki ott.kerlek segitsetek,mert tanacstalanok vagyunk...valakivel hasonlo?
2009. jún. 28. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felfázás
2009. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
es ha felfazas akkor azt ferfiaknal,hogyan tudnank itthon kezelni? o is uljon kamillateaba?
2009. jún. 28. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
19:16-os vagyok, sztem igen, üljön bele ha máshogy nem megy...de ez alapból el szokott múlni pár hét alatt "beleülés" nélkül is...de sztem tuti felfázás, hát máshogy hogyan csípne neki? vagy ha hosszú időn keresztül nem múlik akkor orvoshoz kell menni
2009. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2009. jún. 28. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Felfázásnál azért érdemes legalább ügyeletre leszaladni és feliratni pezsgőtabit vagy gyógyszert...1-2 nap alatt megszűnteti a tüneteket. Nem szabad azt sem kezeletlenül hagyni, akár férfi akár nő az illető.
2009. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Kamillatea a lóf.szt. Menjetek el szépen orvoshoz.


Vagy ne. És inkább várjátok meg míg leszárad a kukaca, vagy terméketlen lesz valami fertőzéstől.

2009. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Orvos
2009. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lóf.szt...igazan kulturalt ember lehetsz...amugy nem varjuk meg meg leszarad a kukaca,ahogy te fogalmaztal,nem is sejtettuk,hogy mi baja lehet...lehet doki lesz belole,de remeljuk elmulik,mert jelenleg nem tudunk dokihoz menni...koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat,az utolso hozzaszolonak pedig gratulalok a szokincsehez.
2009. jún. 28. 19:42
 9/12 A kérdező kommentje:
elnezest,mar az utolso elotinek
2009. jún. 28. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

énmeg nem értem ezt a "fuss orvoshoz fuss orvoshoz"....képzeld, dédapámék is emberek voltak ám, nekik is voltak ilyen problémáik, mégsem szaladtak egyből dokihoz mint manapság ez a műanyag-generáció, és láss csodát, mégsem száradt le nekik (mert akkor énsem lehetnék itt ma pl.)...persze, ha nem múlik el egy idő után orvos, de minden frinc-francért nem kell doki...

egy vidéki

2009. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!