Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1-2 éve úgy látom mintha...

1-2 éve úgy látom mintha kisebbek lennének a heréim mint korábban, milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Sajnos egy közösségi zuhanyzóban lábgombát szedtem össze kb ugyanekkor.Hallottam hogy a gomba a herére is mehet,csak nem támadta azt is meg és nem lehet hogy attól lett kisebb?

Nem tűnnek sokkal kisebbnek de azért szerintem egyértelmű hogy kisebbek mint régebben.Más bajom nincs vele amúgy.


30/F


2012. ápr. 14. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak felnőtt lettél. :D

Hormonális oka lehet.

2012. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lábgomba nem terjed a herédre, ahhoz azért a gombának be kellen jutni a véráramba, és akkor sem a gerédre menne rá


szedsz szteroidot?

ha nem akkor orvos

2012. ápr. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság,nekem is sokszor kisebbek mint szoktak lenni,ez hormonális dolog,vagy egyszerűen többször ürítesz,ha érted : )
2012. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek szteroidot,de szégyelnék így orvoshoz menni,végül is kicsit kisebbek mint voltak és egy ideje nem csökken a méretük úgy látom.Tétovázok rajta menjek-e el miatta urológushoz.
2012. ápr. 14. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj egy internetes dokinak, majd ő megmondja érdemes-e ezzel orvoshoz menned.
2012. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz,ez jó ötlet,már csak találni kell ilyet.
2012. ápr. 14. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
3-mas: a herék nem dagadoznak a spermáktól, ha napjában 10x kivered sem lesz kisebb
2012. ápr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NÉzd van akinek eleve kisebb méretű heréi vannak,ez még nem jelent betegséget,az a lényeg,hogy legyen megfelelő mennyiségű spermád.Valakinek meg túl nagy,lógos heréi vannak annak meg az a baja,az zavarja.
2012. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Google-ba írd be orvostudakozó,és fel fog sorolni egy csomó orvost ott találsz urológus orvost is,kiválasztod kitalálsz egy nevet(pl. Peti30) és megírod neki és a megaldott névre(Peti30) úgyan erre az oldalra (orovostudkozó,csak az orvos nevét ismét keresd megakinek írtál)majd pár napon belül,max. 1 héten belül fog neked válaszolni.A lényeg részletesen és érhetően írd le.
2012. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!