Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Lányok! Ti mit gondoltok a fitymatúltengésről, nagyon csúnya?

Figyelt kérdés

A fitymatúltengés az amikor egy kicsit túllóg a fityma ormány szerűen.Képet nem tudok beszúrni mert akkor törlik a kérdést.........


Nekem sajnos van egy kis fitymatúltengésem és zavar, mármint ránézésre nem szép és hátrahúzva sem a legszebb, de az orvos szerint lehet vele szexuális életet élni.

Nem nagyon szeretnék teljes körülmetélést, de lehet csak az a megoldás lenne.

Érdekeln,hogy a lányok mit gondolnak róla?Miylenek ltájátok ,csúnya,visszataszító, vagy nem érdekel ha így néz ki?



2012. márc. 11. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, a nemi életben ez problémát nem jelent.
2012. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanba nem tudom, hogy mit értesz alatta pontosan. A páromnak is tovább nyúlik valamennyivel,de az övé engem nem zavar. Ha 2cm hosszú bőrlebernyeg van akkor az már biztos gáz...



23N

2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
23%
Alap, hogy körül kell magadat metélni. De szex közben nem zavarhat, mert hátra kell húzni a fitymát úgyis.
2012. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam egy gifet, az enyém is ilyen.

2012. márc. 11. 21:43
 5/9 anonim válasza:
na ne b@ssza mar fel. ez semmi. Ez az ferfiak 30-60% szazalekanal igy van
2012. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó hát azért ennél valamivel nagyobb, de nincs 1 cm.
2012. márc. 11. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

ez a természetes! miért metéltetnéd körül magad? azt csak egyes alsóbbrendű népek szokták.

mi a koliba azzal szórakoztunk, hogy vizet engedtünk a fitymánk alá zuhanyzás közben és egymást priccoltuk vele :D

örülj neki, hogy a tied alá sok víz férne.


amugy meg olyan fogalom nincs h fitymatúltengés...

2012. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

De van olyan, hogy fitymatúltengés. Még azonos is a BNO-kódja a fitymaszűkülettel, holott nem is biztos, hogy van ez a baj. Sokan keverik is vele.


De egyébként ne zavarjon hogy ilyen a fitymád! Szerintem te így vagy jól, ahogy vagy! :) A barátomnak is van, és annyira édes. Elég pajkos, jól lehet játszani vele. Azt meg különösen szereti, ha a nyelvemmel benyúlok a fitymája alá, és körbeforgatom ott. Azt imádja. ;)


Szóval ne csinálj vele semmit, ha csak nincs valami baja, és nem muszáj! :) 24/L

2012. márc. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz adni képet, és pl. beszúrod azt egy képmegosztó oldal linkjén át, azt ha nincs okuk nem törlik. Mások is tettek már fel képeket a sajátjukról, mégse törölték, és máig fent vannak. Szóval ha meg akarod mutatni, mutasd.


Egyébként fitymatúltengés vagy fitymaszűkület? Csak mert az nem mindegy, és a tesóm beutalójára is azt írták, (igaza van az előző csajnak), igaz, neki csak a beszűkült részt csippentették le (ez az rkm), és még mindig van fitymája elég... Viszont én is azt mondanám, ha nem muszáj, ne "vágass" bele! Nem kívánom azt a procedúrát, amit utána meg kellett élnie szegénynek, (na és persze vele együtt nekünk is.) Főleg amilyen tkm-elős orvosaink itt vannak ma magyarországon,... örülünk, hogy sikerült még anno harmadjára egy olyan orvost találnunk, aki betegpárti, és nem mindenáron "mindent vágni" hozzáállással műt, mert az első kettő kapásból ellenszenvessé tette magát azzal, hogy semmit nem akart szegénynek hagyni, ráadásul az első eléggé olyan volt, hogy kijelentette önhatalmúan, azt' ne szóljon bele a betege, hogy mit csináljanak a SAJÁT testével! De mi elküdtük őt a jó k...a anyjába! Könnyű neki más farkával verni a csalánt...



Egyébként itt egy érdekes topik a bajodról. (Mert más is van, akinek túl nagy...)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. márc. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!