Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fura valami a lepedőn a párom...

Fura valami a lepedőn a párom oldalán. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jó nyilván, nem vagyok elsős általánosos, h sok lehetőség van,de ez ilyen fura barnásvöröses színű valami,és nagy területen volt a lepedőn...Tegnap még kisebb volt a folt,azért néztem meg most is,most nagyobb...Igazából fogalmam sincs mire gondoljak,mert semmi nemi betegsége nincs,meg azért tisztában vagyok azzal,hogy milyen khm..színű dolgok távoznak belőle...szóval bocsi a hülye megfogalmazásért,de fogalmam sincs mi lehet ez:S
2012. márc. 2. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen nemű a párod? férfi, avagy nő?
2012. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is nő vagy férfi a párod? Hány éves, anyajegye van? Apukám avval kente össze a lepedőt mindig, mert lejött neki és vérzett, gyulladt, mert nagyon nagy volt és kiállt a hátából. stb.
2012. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bocsi,ezt kihagytam.

fiú a párom,de nincs anyajegye,hosszú,melegítőnadrágszerűségben alszik,de kb deréktól sípcsontig ért az a folt.

gyanakodom arra is,hogya matracon található folt ázott át,mert le van öntve valamivel,az olyan színű,de az nagyon régi folt..

2012. márc. 2. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha izzad éjszaka, akkor átüthet a régi folt is. Másik lehetőség, hogy a melegítőnadrág engedi a színét az izzadtságtól.
2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!