Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kivitelezhető a rák ha a...

Kivitelezhető a rák ha a családban senkinek nem volt rákja?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy észrevettem, hogy a herém megdagatt illetve kissebb göröngyöket érzek mikor megtapogatom. Attól félek, hogy hererákom van de félek elmenni az orvoshoz mert hát mivan, hogy azt mondja ez bizony rák..És pontosan nem tudom, hogy mikor alakult ez ki mert eddig fel se tűnt.. Tanácsokat kérnék, hogy mégis mit kéne tegyek illetve mivel járna egy műtét!?
2012. febr. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
menj inkább el egy orvoshoz, ne itt kérj tanácsot. a rák meg egy olyan betegség, ami életkortól,nemtől függetlenül szedi az áldozatait.
2012. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont az a kérdés, amelyre kizárólag egy jó válasz létezik, mégpedig: azonnal menj orvoshoz!

Fontos, hogy kiderüljön, hogy mi van a háttérben, de ezt kizárólag szakértő mondhatja meg.

Jelentkezz be urológiára mihamarabb.

Pályafutásomat urológia-sebészeti osztályon kezdtem, láttam sok mindent. Az a lényeg, hogy ne húzd az időt és ne várd senkitől, hogy azt mondja, majd elmúlik.

Ha beigazolódik a félelmed, akkor is van megoldás, ne aggódj!!!


Itt olvasgathatsz bővebben:

[link]


Fel a fejjel, és nyomás az orvoshoz!!!!

2012. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól ne félj,hogy mit fog mondani az orvos! Inkább attól félj,hogy ha nem mész el,később tényleg nagy baj lehet!

Én nagyon parás voltam,rettegtem orvoshoz menni,ezért nem is jártam. Aztán észrevettem egy nagy dudort a nyakamon,utánanéztem a neten és biztosra vettem,hogy pajzsmirigyrák! Gondolom most te is azt érzed,amit akkor én,iszonyatos félelem. Rávettem magam és elmentem az orvoshoz és képzeld,csak egy ártalmatlan ciszta! Annyi idegeskedés,a semmiért! Azért kell elmeni az orvoshoz,hogy megállapitsa,hogy baj van-e egyáltalán. Menj el nyugodtan, számtalan betegség létezik,ami nem rák,a ráknak nem nagy a valószinűsége.

2012. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és mihamarabb kerítek egy orvost :)!!
2012. febr. 9. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, nekem is ilyen tüneteim voltak!! Dédszülőkig visszamenőleg senki sem volt a családban rákbeteg, csak nekem 'lett' hererákom...
2012. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!