Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normalis hogy a felsotesten...

Az normalis hogy a felsotesten elol a hasam-on a hol a bordak nak a vege van hogy nem egyforma a 2 csont job bal odalt tovab lent?

Figyelt kérdés
Meg egy cm különbség sincs szinte de azért kivancsi vok hogy ez normalis...es a job odalom on a izomzat is ugy latom hogy joban ki van fejlodve. 16eves/fiu
2012. jan. 30. 15:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Es elfelejtetem hoza tani hogy van egy minimalis gerincferdulesem ez kozre jachat?
2012. jan. 30. 15:39
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert nekem is eltérnek a lengőbordáim a két oldalon 1 kicsit
2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnotok, mert a két testfél nem egyforma soha se. Egyszerű csak nézz a tükörbe--az egyik szemed nagyobb a másik kisebb. A jobb kezed nagyobb, mint a bal tenyered és így van a lábaddal is amikor cipőt veszel akkor figyeld meg amelyik lábadra szűk egy kicsit a másik lábadra nem lesz szűk. Tehát jegyezd meg és mindig arra próbálj amire szűk a cipő.


Az emberi test tulajdonképpen egy hatalmas sejt kupac, a test kialakulása nem volt egyéb, mint hogy bezáródott elöl a mellkas vonalában az első gerinces lények születésénél.


Ennek a központi test-elülső középvonalán energetikai találkozását érzékelték a hinduk és különböző marhaságokat találtak ki hozzá-csakrákat- Semmi úgy nem igaz ahogy tanítják.

2012. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!