Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem élvezett el a barátom. Az...

Nem élvezett el a barátom. Az én hibám lehet?

Figyelt kérdés

Először feküdtünk le a barátommal, fél órát minimum szexeltünk de lehet, hogy több is volt, nem figyeltem az időt. :) Végülis azért hagytuk abba mert elszakadt az óvszer. Másnap megkérdeztem, hogy elment e egyáltalán. Elmondta, hogy nem, de már nem sok kellett volna megnyugtatott, hogy élvezte, jó volt csak sok idő kell neki ahhoz, hogy elmenjen. Én kellemetlenül érzem magam, hogy a barátomnak fél óra alatt nem sikerült elélveznie.

Tudom, hogy azt mondta, hogy nem gond, majd legközelebb vagy utána, de mégis én érzem magam gáznak. :/ Szerintetek lehet, hogy ez az én hibám?


2012. jan. 29. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L vagyok :)
2012. jan. 29. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, a pasik sem automaták, hogy csak úgy elélvezzenek. Lehet, hogy ideges volt, vagy stresszelt, mert tudta, hogy neked ez az első. Ez is gátolhatja az orgazmust. Ne rágódj ezen.
2012. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem ő a 2. volt, csak úgy értettem, hogy egymással először feküdtünk le. Nem vagyok valami tapasztalt, szerintem 2. alkalommal senki sem az, és nem is kényesztettem orálisan, még nem vagyok rá felkészülve. Tudom, hogy ők sem automaták, csak hihetetlennek tűnt, hogy ennyi idő alatt nem ment el .
2012. jan. 29. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se jön össze túl gyorsan, mivel körülmetélt vagyok, érzéketlen lett a makk nagyon... nekem több ilyen esetem is van. Az óvszer is problémás dolog sokaknál.

Én az óvszert eleve nem is tudom használni, mert akkor aztán egész biztos, hogy nem lesz elélvezés, akármi van :(((

2012. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én is metélt vagyok és nekem is nagyon nehéz és nem is mindig jön össze. Ez ilyen műfaj, sajnos :(
2012. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!