Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalommal kezdődött, de...

Herefájdalommal kezdődött, de hamar elmúlt, de azóta még érzékeny. Lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Egy erősebb maszturbálás után kezdődött minden egy kisebb alhasi fájdalommal ami egy kicsit mindig belenyilallt, ha hozzáértem a jobb herémhez. 1-2 óra múlva elmúlt, de észrevettem, hogy a jobb heregolyóm hátrébb került egy kicsivel, és olyan érzékeny még egyelőre, de nem fáj. Tükörbe megnéztem színelváltozás nincs. Én arra gondolok, hogy egy kicsit durva lehettem. Lehet valami gondom?

2012. jan. 11. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szexuális izgalom hatására vérbőség alakul ki alhasi tájékon, a herék megemelkednek, a műszer feláll. Ez a vérbőség leggyorsabban orgazmus után múlik el, azonban ha ez elmarad vagy nem kellő nagyságú, akkor lassabban múlik el, feszítő érzés lehet, a herék pedig érzékenyebbek. Ez egyébként előfordulhat bármikor intenzitástól függetlenül. Lehet hogy közrejátszott hogy durván csináltad, de egyszerűen csap pihentesd ilyenkor, elmúlik.
2012. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a helyváltoztatása lepett meg a jobb golyónak, hogy feljebb és hátrébb van mint a másik, de nem fáj. Köszi az infót
2012. jan. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!