Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka, hogy 26 eves...

Mi lehet az oka, hogy 26 eves letemre nem vagyok valami ferfias?

Figyelt kérdés

Kulso megjelenesemet es viselkedesemet, jellememet tekintve sem mondhatnam, hogy nagyon ferfias lennek.

Az arcvonasaim nagyon finomak, mar-mar noiesen lagyak, ha nem hagynam meg a borostamat (ami nem tul eros), sokkal fiatalabbnak tartananak, szerintem 15-17 evesnel nem nagyon neznenek idosebbnek az emberek.


Jellememet tekintve eleg erzekeny vagyok, szegyenlos es gatlasos. Visszahuzodo vagyok es altalaban a klasszikus ferfias dolgokban nem vagyok jo es nem is nagyon erdekelnek. Sokan szoktak egyebkent melegnek gondolni, ami elegge zavar, mert szo sincs ilyesmirol.


Ami a legjobban aggaszt, hogy a nemi szerveim szerintem nagyon kicsik. A peniszem lankadtan kb. akkora maradt, mint egy iskolas kisfiue (mereven nem tudom, hogy normalis-e a merete) es a hereim is kicsik. Ha alsonadragban vagyok, csak egy kicsi hupli latszik a labaim kozott. Emiatt aztan meg kevesbe erzem magam igazi ferfinak.


Elkepzelheto, hogy valami hormonalis zavar lehet nalam? Esetleg alacsonyabb lehet a tesztoszteronszintem, vagy eppen az osztrogen tul magas?

Normalis az, hogy ilyen kicsi maradt a nemi szervem, vagy rendellenes, hogy lankadtan ilyen pici? Ha ez valami fejlodesi rendellenesseg, akkor mik lehetnek az okai? Gondolom, ennyi idosen noni mar nem fog...


2012. jan. 6. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyedben megkérdeznék egy orvost, de lehet,hogy csak te látod magad így, mutass egy képet, ha gondolod.
2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam. Ma már minden rendben.

Javaslat: urológus vagy endokrinológus szakorvos + Nebido injekció - egy éven belül megváltozik a külső, s a lélek részben "hozzáigazodik".

2012. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20.17-es vagyok.

Bocsánat, kemény leszek: ha nem mész dokihoz, akkor itt siránkozhatsz évekig.


Másik dolog: a doki nem varázsló, tehát bele kell törődni, hogy alsó nadrágban csak a barátnő előtt szabad mutatkozni. Strandon: rövidnadrág.


Harmadik: a nők nem attól mennek a falnak, hogy kicsi a nem szerved, hanem attól, hogy ha egy férfiember rinyál, vagy láttatja a kisebbrendűségi komplexusait.

2012. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedves utolsó: Nálad mekkora tesztoszteronszintél (pl. nmol/dl) kezdődhetett meg a hormonpótló-kezelés és pontosan milyen külső vonásaid változtak és mennyire?
2012. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy én a 48 évemmel nem vagyok kiélt, ráncos vénasszony? Hogy a boltban, ha nem köszönök jónapottal, símán lesziáz a pénztárosnő? Ha ennyire zavar, hogy 26 évesen nem úgy nézel ki mint, Arni, akkor tényleg menj el endokrin rendelésre.
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem 40 évesen majd örülni fogsz ha fiatalnak néznek XD

De előttem szólóknak igazuk van: ne rinyálj, tanuld meg elfogadni magad, nem lesz könnyű de sok sikert hozzá

2012. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!