Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszukulet befolyasolhat...

A fitymaszukulet befolyasolhatja a penisz novekedeset?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,de kezeltesd a szükületed orvossal,vagy ha enyhe akkor házilag,ha enyhe akkor fürdéskor meleg vízben óvatosan,fokozatosan mindig húzd többször hátra amennyire csak tudod,és ameddig még nem fáj nagyon és majd idővel lehet hogy mindig hátrább tudod húzni és nem is fog fájni.
2012. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos levágja az egész fitymát, akkor a feszüléstől nem fog elég jól nőni a pénisz, de ez is csak egykét milliméter, nem látható dolog. A szűkület esetén nem tudom, de szerintem ott nincs ilyen
2012. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a körülmetélésnél tényleg kisebb lesz a pénisz, ezt nézték már, vizsgálták, nem tudom, hogy hogyan, de lehet tudni, hogy pár milliméterrel kisebb azoknak a szerszáma, akiket körülmetéltek :(
2012. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!