Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet a péniszemet...

Hogy lehet a péniszemet kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés
gondoljatok bele hogy van egy egyenesszög és azon mérjetek ki 40 fokot kb. olyan görbe és ez engem zavar. Az érdekel hogy hogyan tudnám ki egyenesíteni ha van rá mód. Pls értelmese válaszokat. Előre is köszönöm.
2012. jan. 3. 19:26
 1/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne..
2012. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát elég érdekes egy kérdés o_O orvos gondolom tudja hogy kell, de fogalmam nincs
2012. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ szeretnél kapni egy olyan kérdésre, amit csak plasztikai sebész tudna megváltoztatni? Ezen még nem gondolkodtál, A törés után orrferdülést sem lehet önterápiával helyre állítani.
2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ 7. . DE én már próbáltam már sínbe tenni éjszakára de 5perc után már kényelmetlen volt hason feküdni. De am az nem lenne hatásos?
2012. jan. 3. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
am ez nem törés így születtem
2012. jan. 3. 20:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!