Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja?

Yoong kérdése:

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A péniszemen már kb 1 éve megjelentek ilyen pattanás szerű gyulladások és egyre több van. ha megnyomogatom őket akkor fehér váladék jön belőlük. És néha valamelyik rendesen begyullad és tényleg olyan lesz mint egy nagy pattanás. majd lecsökken 1-2 után de a helye ugyan úgy ott marad. Orvoshoz félek elmenni. Vagy szerintetek ez gomba? Próbáljam meg magam kezelni? Gondoltam már Canesten krémre és ha attól nem lesz jobb és nem gyógyul be akkor elmegyek vele orvoshoz. Nézegettem hogy mi lehet ez de sehol nem találtam rá megfelelőt hogy milyen betegség lehet.
2011. dec. 27. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

google: fordyce


a canesten krémmel meg mi a szart akarsz????????

2011. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. igen ez az. de nekem megnőttek nagyobbakra és nem egy szép látvány. ezzel már lehet kellene kezdeni valamit.és vannak a makknál is de ott még nem nagyok viszont a péniszem tövénél már csúnyábbak. de olvastam hogy szappannal kenik hát nem tudom mennyit ér.
2011. dec. 27. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Bőr és nemi beteg gondozónak kellene megmutatnod, általában lézeres műtéttel eltávolíthatóak. Alapjáraton jóindulatú elváltozások, ártalmatlanok csupán esztétikai szerepük van. De gyulladás? Minél előbb menj orvoshoz.


20/F

2011. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!