Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkom érzékeny és iylen...

Makkom érzékeny és iylen sötétes a széle (lent a többi)?

Figyelt kérdés

Az van hogy azt hittem fitymaszükületem van mert nem tudtam hátrahuzni ma mégis hátrajött.Tele volt(nem tudom mi az nem akarok hülyeséget mondani) sperma vagy nemtom(sárga) és nehezen jött le a makkom széle sötétebb mint a többi része és kicsit érzékeny vok rá nem fáj nagyon csak kicsit.

14 F


2011. dec. 4. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom mert a fityma megszorúlt a makk mögött,a sárga cuccot meg takarítsd le.

Gondolom ha feláll vissza sem tudod húzni,ha nem tudod akkor go,go urológus

2011. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a sárga biztosan nem sperma volt, hanem genny vagy valami ilyesmi. Szerintem meg kellene mutatni orvosnak.
2011. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

leszedtem még akkor

de az a helyzet hogy akkor kb oylan volt mint amikor hideg van és összemegy most nem anyira nyugodt álapotba volt de nem ment ösze és ne mbirtam hátrahuzni

ez fitymafék probléma vagy mi?

és igen elmegyek majd orvoshoz és ha elküld akkor elmegyek urulogushoz

2011. dec. 5. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és utánanéztem az a szmegma amit én mondtam
2011. dec. 5. 21:27
 5/6 A kérdező kommentje:
de most megitn sikerült hátrahuzni amugy szoval a tisztán tartással nicns baj de azért elmegyek orvoshoz
2011. dec. 5. 21:28
 6/6 anonim válasza:
Mit mondott az orvos? Még aktuális a téma?
2015. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!