Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a bajom? (Nem szeretnék...

Mi a bajom? (Nem szeretnék orvoshoz menni, ha nem muszáj mivel nem igazán tudom merre találok. )

Figyelt kérdés
3 napja minden nap elered az orrom vére teljesen ok nélkül, és akármit csinálok vele nem tudom elállítani.Vérzik ameddig úgy gondolja.Ez azért is rossz mer iskolába járok, és minden egyes nap végig vérzik minimum egy órát ami miatteléggé megnehezül a tanulás, odafigyelés és a jegyzetelés is...Mi ennek az oka?És mit tudok vele csinálni?

2011. nov. 24. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz kellene menned egy vérkép miatt és orr-fül-gégészetre, hogy megnézzék nincs-e egy ér az orrodban, amivel gond van.
2011. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, sehol sincs sulirovos? Mert kvázi azt tapasztalom itt, hogy nincs, meg gondolom a tanárok csak elküldenének hozzá, ha állandóan ez történik veled. Abban az esetben háziorvoshoz kell menni, ahogy írták.
2011. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ilyenkor a fül-orr-gégén

Lidocain sprayjel befújják és elégetik a problémás eret!

Nekem a mandulaműtétemnél csinálták ezt és nem is volt

utánvérzés egy csepp sem!

2011. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!