Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért pöttyös a nemi szerve...

Miért pöttyös a nemi szerve páromnak miután szeretkezünk rá 2-3 napra?

Figyelt kérdés
olyan emberektől szeretnék választ kapni, akik hasonló helyzetben vannak. a hüvelyemből szinte mindennap fehérfolyás jön. voltam már nődokinál, de azt mondta hogy gombás fertőzés, adott kúpot és ezzel kb 1 hétre volt elintézve a dolog, akkor kicsit jobb volt, de aztán megint ugyanaz. csíp is ez a váladék, olyan mintha felfázás lenne de nem az. és nem múlik el már kb fél éve. a párommal miután szeretkezünk rá 2-3napra pöttyös a makkja. ha megmossa egyből szeretkezés után akkor nem. mi lehet ez? ennyire savas vagyok hogy kimarja neki? mi ez a betegség ami bennem van és miért nem múlik el? mit tegyek?
2011. nov. 4. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
2,5 éve szedem ugyanazt a fogamzásgátlót. ennek lehet ehhez az egészhez bármi köze?
2011. nov. 4. 22:00
 2/4 anonim válasza:
akárki akármit mond mindig a pöttyös az igazi.
2011. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Váltanod kellene nőgyógyászt szerintem,ha fél éve ez a problémád.:S A gombás fertőzést mikor kezelték nálad,akkor a párodat is kezelték? Kivizsgáltak rendesen? Kenetet vettek? Vagy csak ránézésre állapította meg,hogy gomba? Menj el másik nőgyógyászhoz,kérjél rendes kivizsgálást,és a párodat is ki kellene vizsgálni,mert ha fertőzött téged hiába kezelnek,elkapod tőle.
2011. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul bizonyos időközönként ez. Valószínű egymástól kapjátok el. Egyszerre kéne elmennetek dokihoz, és jó hosszan szünetet tartani utána.


Nekem volt, hogy hónapokig ott volt a gomba, és nem hsznált az a kenőcs, amit felírtak. Aztán elmentem egy másik nemibeteg gondozóba, ott kaptam egy újabbat, azzal 1 hét alatt elmúlt.

2011. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!