Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ondóm darabos az mitől van?

Ondóm darabos az mitől van?

Figyelt kérdés

Párommal most a 7végén töbször is szexeltünk és most az utolsó alkalomnál észre vettem hogy darabos. Olvastam róla ha sokáig nincs kielégülés megeshet és utána már nem lesz darabos. de 5. alkalom után is ilyen akkor mi lehet a gond??? prosztatagyulladás vagy valami más szokott előfordúlni?. Orvoshoz nem nagyon merek elmenni. előre is köszönöm!

23/F


2011. okt. 16. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A páromnak mindig olyan és ő meddő, ezért nem lehet gyerekünk :( Vizsgáltasd ki magad, hátha a tiéd még korrigálható. Sajnos neki volt egy kamaszkori hereműtétje, akkor lett ilyen.
2011. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! kb 1 hónapja nem volt ilyen. akkor is volt benne 1-2 darabka de a 90%-a kb teljessen normális volt. de most szinte az egész olyan:(
2011. okt. 16. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak vitaminhiány v vmi hormon okozza v alsónemű. Az emberem is próbálgatott mindent, de neki nem segít, mert azzal a műtéttel szúrtak el vmit. Egyébként spontán is keletkezhet. A spermiumok életképtelenek ilyen esetben. Mindenképp menj el dokihoz, mert később rosszabbodhat és ha akarsz még gyereket életedben, akkor nem sok esély lesz rá kezeletlenül.
2011. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szimplán a kevés folyadékbevitel az oka
2011. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!