Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek? (bőv. Lennt)

Szerintetek? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a hererákos megbetegedések túlnyomó többsége 20-39 éves korban alakul ki. Akkor gyerekkorban(10-12 év) ritka, nem?

Csak úgy kérdeztem, nincs semmi bajom, vagy semmi arra utaló jel, pusztán kíváncsiság.

A válaszokat előre is Köszönöm!


2011. szept. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ritka,de 10-12 éves korban elkezdődik a serdülés és néha a mellékheréket is elkezdik érezni fürdéskor,meg az ondóvezetéket is és azt hiszik rák,vagy daganat,mert nem tudják mi az amit kitapintottak.
2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is pont igy jártam. a herém tetején van egy kis csomó.. az lehet a mellékhere,ugye? először tapintottam, nem tudom h ott kell e lennie meg h mi hogy van ott.. 12 éves vagyok
2011. szept. 5. 15:41
 3/4 A kérdező kommentje:
a jobb* herém tetején
2011. szept. 5. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érzeted,ha nagyon félsz,akkor egyedül is el tudsz menni orvoshoz és megmutatni neki akár.
2011. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!