Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres hasmenés, hányás, láz...

Véres hasmenés, hányás, láz elfog múlni?

Figyelt kérdés
Csütörtök este óta megindult a hasam, görcseim is voltak, és a láz is eléggé beütött, egy percet nem aludtam. Másnap így mentem iskolába, kínszenvedéssel kibírtam öt órát, plusz két óra utat.. Mire hazaértem, eszméletlen hányingerem lett, és "alul is, felül is" kiadtam magamból mindent. Igaz, csak folyadékot ittam egész nap. Ezután ellátogattam az orvoshoz, aki felírt egy rakat gyógyszert, de a fele semmire sem jó, csak a smecta-t alkalmazom. Lázam már nincs, de a hasmenés öt percenként tör rám. Egész nap 4-5 háztartási kekszet ettem, mert nem bírtam tovább az éhséggel, de már nagyon szenvedek. Székletmintát küldtünk be, de még nincs eredmény, kórházba meg nem akarok kerülni semmiféleképpen. Szerintetek elfog múlni idővel, ha tovább szedem a smecta-t?
2011. szept. 4. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A többi gyógyszert, miért nem szeded? Lehet már elmúlt volna.

Próbáld ki a Normafloret vagy a széntablettát,és igyál sokat és próbálj még enni pár falatot, kekszet, krumplit.

2011. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!