Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek box edzésre,...

Ha elmegyek box edzésre, kapok 1-2 ütést, megjöhet a bátorságom?

Figyelt kérdés
Olyan rossz visszagondolni,hogy a barátnőmet nem védtem meg...
2011. aug. 16. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyobb esélye van, hogy az orrod vére jön meg
2011. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ennél szűkszavúbb már nem is lehetne...
2011. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiállni magamért,így másért sem,és kéne bátorságot szereznem
2011. aug. 16. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
A bátorság nem edzés kérdése, hanem vérmérsékleté. értsd: ha beszólnak, kötekednek, akkor ideges leszel-e vagy megijedsz. Fejben tudsz változtatni nem edzésen. szerintem...
2011. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha boxedzésen kapsz egy két ütést, semmi nem fog változni, ha rendszeresen csinálnád akkor megszoknád a pofonokat, és esetleg jobban bírnád az ütéseket

de aki betoji, az nem fog ettől megváltozni szerintem


egyébként mennyivel jobb, ha hetente többször elkalapálnak edzésen, mintha évente 1-2 behúz egyet valaki?

2011. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem szerezz egy viperát! 100%-os a hatás:) De csak végszükség esetén célszerű használni (mondjuk ha már kaptál 1-2-őt).
2011. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha adsz neki egyet combra, akkor majd megnyugszik...
2011. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Viperával sem célszerű támadni, mert könnyen járhat úgy mint a városi cigánygyerek a falusi kocsmában.

A saját viperáját görbítette el rajta az amúgy békés cimbora.


Ejtsd: könnyen ellened fordíthatják.


Ajánlom a harcművészeteket. Ott némi tartásra is nevelnek. (Tény, hogy sok idő kell és nem csak 1-2 pofon)

És bár nem ismerem, csak hallottam róla, hogy létezik valami "defendó" amit éppen a civil lakosság önvédelmére dolgoztak ki. (lehet, hogy érdemes benézni egy edzésre)

2011. aug. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,az a bajom,h nem merek még kötekedni sem,betoji vagyok
2011. aug. 19. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni kell. sosem megoldás. Bár én edzek és bátran nevezhetem magamat erősnek 8 év edzésmúlt után de én sem keresem a balhét. Legyenek saját elveid mi az ami számodra ideális és mi az ami átlépi a "határt". ha ezt a határt valaki megközelíti szólj neki hogy kicsit finomabban, ha átlépi próbáld megbeszélni vele mi van. csak végső esetben ütünk de akkoris csak önvédelemből. azzal nem leszel "nagyobb" hogy most van bátorságod minden szembejövő emberbe belekötnöd. ennél érthetőbben már nem tudom elmondani. kérdésedre válaszolva találd meg önmagad. ez a hibád hogy nem találod önmagad. járjál edzésre ha szerinted ez neked jót tesz vagy rendezd át a házat vagy mittomén:) a lényeg hogy "hozd létre önmagad" hamár eddig nem sikerült. álljál ki magadért. ha ezt nem érted meg örökre gyáva maradsz.
2011. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!