Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitúl fáj a lábam a térdkalács...

Mitúl fáj a lábam a térdkalácsom alatt?

Figyelt kérdés
Nah szoval egyik nap elmentünk edzeni futotunk a gáton és mire végelet fájni kezdet a térdkalácsom allat valami és még monstanáig se mult ez? ez mi lehet és menyi idö még elfog mulni? (focizok)
2011. júl. 26. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

az ízületeiddel lehet gond, esetleg porckopás, ami nem kellemes. Nem biztos, hogy az nem vagyok doki, de inkább nézesd meg magad, mint, hogy térdprotézis legyen a vége:S


23N

2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott inak vannak,valszeg meghúztad az izmot.Pihentesd és pár nap elteltével jobb lesz.
2011. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen ott inak vannak, de honnan tudod, hogy nem a közvetlen a térdből (térdkalácsból) sugárzik le a fájdalom?

Aki sportol annak néha-néha illik megnézetni magát, mert hát hamar tönkre mennek az ízületek.


Kérdező, szedsz egyáltalán valami ízületvédőt?

2011. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemszedek semmien izületvédöt és edig nem is volt sose ien problémám. De mikor futtotunk a gáton akkor ien nagyon kemény volt és nem is teremcipövel voltam hanem stoplisal.


a 2. válaszolonak irom hogy multhét csütörtök ota pihentetem elis mult de ma kimentem megint el is kezdtem az edzést cisnálni és megint elkezdet fájni.

2011. júl. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!