Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a herém?

Mitől fájhat a herém?

Figyelt kérdés

Már 2010 - pontosan - december 5. óta enyhe, kicsit nyomó érzés van a baj herémben, és mintha egy kicsivel fejjebb lenne az eredeti helyénél. Elmentem azonnal orvoshoz, de semmit sem talált. Elküldött ultrahangra, ahol szintén nem találtak semmit (viszont valami leszűrődött cisztáról beszélt az orvos, ami a vesémben van, szóval ha azt megtalálta, akkor a herék tájékán is kellett volna találnia valamit, ha komoly gond lenne).

Úgy jöttem haza, hogy semmi bajom, majd elmúlik (?). Januárban sem csillapodott (de nem is erősödött, azaz szinten maradt) és visszamentem. Ugyan az volt a forgatókönyv: semmit sem lát (az ultrahangos felvételen sem).

Azóta (6. hónapja) sem múlt a fájdalom és már kezdek ideges lenni. Ha semmi bajom akkor mitől fáj??


Fizikálisan a here felületén semmi sem érzékelhető, külsőleg sincs eltérés. Talán egy nagyon picivel fentebb van, mint szokott. Tudom, hogy páros szerv, tehát nem baj, ha fentebb van, de mégis feltűnő ez a "különbség".


2011. júl. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

simán lehet, hogy más a bajd, csak kisugárzik a herédbe, és úgy érzed mintha az fájna

kismedencei utlrahangra is menj el, esetleg akupunktúra is segíthet

2011. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg arra küldött volna az orvos, ha sugározhat onnan a fájdalom.

UH-n pedig a vesém, heréim, combtöveimet és a májamat is megnézték. (3 pozícióból: háton, jobb- és baloldalt fekve)

2011. júl. 4. 21:20
 3/4 anonim válasza:
Egyik volt osztálytársamnak is hasonló problémája volt. A doki azt mondta, hogy verje ki rendszeresen (ha lehet naponta többször), és ezt viccen kívül mondom. Pár nap után elmúlt neki. Nekem is van olyan néha, hogy kicsit fáj, de egy csapolást követően elmúlik.
2011. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két esetben fájt. Első esetben amikor télen kocsiban szexeltem és felfázott, másik esetben amikor önkielégítést végeztem, de nem mentem el és ez mégegyszer megismétlődött. Szóval előzőnek igaza lehet. Heti egyszeri(minimum) ejakuláció urológusok által is javalt! Ne legyen nagyon szűk a farmer, alsó se nem laza, se nem szűk és pamut.
2011. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!