Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl hosszú a fitymám. Hogy...

Brex21 kérdése:

Túl hosszú a fitymám. Hogy használjam az óvszert?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mikor merevedésem van akkor is rajta van a fitymám a makkomon. Emiatt csúszkál az óvszer. Hogyan oldjam meg? (ha felhúzom teljesen, úgy rakom rá az óvszert kényelmetlen).
2011. jún. 22. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig úgy
2011. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy hát.
2011. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg teljesen hátrahúzott állapotban működik a dolog.

De neked a leírtak alapján fitymatúltengésed van(ellentéte a fitymaszűkületnek amikor viszont egyáltalán nem csúszik hátra a bőr).

Ha olyan súlyos állapotú ez a dolog hogy kényelmetlen a szex, akkor keresd fel gondoddal a sebész-urológus orvodat és részleges vagy teljes körülmetéléssel megoldja.

2011. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Egy részleges metélés jót tehet, ha túl hosszú és zavaró a fitymád, de ha nem fogja semmi takarni a makkodat, akkor az nem biztos, hogy jó lesz neked, nekem foltosodik, ki van száradva a makk, undorítóan néz ki, érdes, kérges a felülete. Vigyázz magadra, a fityma nem véletlenül van ott. Rövidíteni egy picit lehet, ahogy pl régen a zsidóknál volt (amíg 2000évvel ezelőtt be nem vezették a teljes fitymalecsonkolást) illetve ma is csak lecsippentenek belőle az elejéből Thaiföldön. Ennek van értelme és nincs kockázata, a teljes körülmetélésnek viszont nagy kockázatai vannak, én vagyok rá az élő példa és nem vagyok egyedül. Szóval, vigyázz magadra.
2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!