Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületetm van. Mit...

Fitymaszűkületetm van. Mit lehet csinálni a körölmetélés helyett? Vagy ha nincs más megoldás menyit kell vele szenvedni mire meggyógxul és akár durvább szexre is jó lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok,de ha műtét balul sül el tuti végem van. Már így is kivagyok idegileg, de lépnem kell ez ügyben az biztos:(
2011. máj. 27. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne parázz. Kis műtét. Pár napig kellemetlen, de utána tökéletesen működik. Ennek nincs szövődménye.
2011. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a műtét elég durván néz ki.

[link]

2011. máj. 27. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

18:06


Legyél már tökös. Menj el orvoshoz. Csak egy bemetszést kell ejteni a fitymádon. Ha azt ajánlja az orvos, hogy körülmetél fordulj meg és menj ki.

2011. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Jól mondja az utolsó, manapság már... 2011 van, nem kell lecsonkolni mindent... nekem megcsinálták és én is ezt tanácsolom, ha teljes körülmetélést akar, akkor menj onnan gyorsan egy másik orvoshoz.

Én körülmetéltként azt mondom, hogy amennyire lehet, meg kell menteni a fitymát... legyen egy durva szűkület esetén mondjuk részleges metélés, akkor valamennyit levágnak, de nem az egészet, ez sokat számít. Aki csak teljes metélést csinál, azt ott kell hagyni!!!

2011. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!