Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől függhet hogy mennyi...

Mitől függhet hogy mennyi ondót termel a szervezetünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően az életkortól, a táplálkozástól, az egészségi állapottól. Mint minden.
2011. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, gyakran szoktam masztizni és szerintem kevés a spermám. Az étkezésem rossz, rendszertelen, a testalkatom vékony.
2011. máj. 21. 23:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Táplálkozás?! A potencianövelő ételek segíthetnének? Pontosan mik is számítanak potencianövelő tápláléknak?
2011. máj. 21. 23:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ondót csupa naturális anyagot tartalmaz, vízből, cukorból, kalciumból, magnéziumból, B12- és C-vitaminból, cinkből, fehérjékből, zsírokból, stb-ből áll. Szóval vitamin is lehet potencia növelő? A tej is? Ezektől több ondó termelődne? Ha nagyon sok vizet iszunk vérünk és nedveink is annál hígabbak lesznek. Ezáltal az ondó is felhígul és nem lessz olyan sűrü de több fog kijönni gondolom. :D
2011. máj. 22. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami kijön belőled annak csak kis része sperma,a többi egyéb folyadék.

Akikek elvágják az ondóvezetékét szinte ugyanannyi ejakulátumot produkál mint előtte,pedig akkor már a spermiumok hiányoznak.

Javaslom olvas utána hogy is működik a tested,mert gyanítom,fogalmad sincs róla csak nagyvonalakban,persze ha tévedtem és mikroszkóp alatt megszámoltad a spermáidat és tényleg kevésnek bizonyult a számuk akkor bocs.

Az pedig,hogy mennyi egyéb folyadék társul a spemiumok mellé lényegtelen,de ha több cuccot szeretnél,próbálj ki 4-5 gram lecitint egy nap másnap meglepődsz,nekem két papírzsepi kellett felfogni.

2011. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korban enni kell, inni kell, mozogni kell. És akkor a szervezet is rendesen reagál. Ez ennyire egyszerű.
2011. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!