Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vörös a makkom?

Miért vörös a makkom?

Figyelt kérdés
a húgycső végénél annál a környéknél kis kb. 3mm-nyi pontok vannak. mitől lehet? ha ez számat 13 éves vagyok és még nincs spermám
2011. máj. 20. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kidörzsöli valami.pl.nadràg
2011. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt,de elmúlt.Mindenesetre nem láttam XD ezért menj el vele az orvoshoz vagy mutasd meg valamelyik szülődnek.De ha szégyelled akkor megszívtad mert lehet hogy komoly és nem tudtad kezelni időben.Ha félős vagy akkor keress rá a neten(keresd mí meg nem találod ha tényleg érdekel ne csak 2 percig keressed és feladod)Én minjdig neten keresgélek orvosi megfigyeléseket ajánlásokat hasonló esetekben.Mondjuk amikor nekem ez volt akkor rá se figyeltem mert nem izgatott.Szívesen
2011. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!