Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülbelül mennyi idő múlva...

Körülbelül mennyi idő múlva fogom tudni használni?

Figyelt kérdés

Fitymatúltengésem volt (merev állapotban nem tudtam hátrahúzni a fitymát a makkomról), amit pont egy hete műtöttek meg. Nem tudom egész pontosan mit csináltak, a lényege az volt, hogy a fitymagyűrűt kicsit felmetszették, illetve ha jóltudom a fitymaféket elvágták. Így egész jól hátramegy merev állapotban, viszont istentelenül fáj. Tudom, hogy van valamennyi gyógyulási idő, és már egész szépen begyógyultak a műtéti hegek, a varratok is kezdenek lassan kiesni, de mégis, mikor tudom legközelebb használni? Már eléggé kedvem lenne hozzá...


14F; komoly válaszokat kérek, bár remélem ezt ebben a témakörben nem kell kihangsúlyoznom


2011. máj. 16. 22:46
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Amíg nem gyógyult meg, addig ne nagyon akarj maszturbálni. Csak kibírod addig :)

Amúgy pár hét biztosan lehet a gyógyulás. Szóval 2-3 hétig tuti ne. Amúgy meg rendesen fertőtlenítsd betadine-el pl.

2011. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-3 hét szünet biztos kell aztán ismét elkezdheted, vagy próbál ki olyan technikát ami nem veszi igénybe a makk körüli részt.Amúgy nem figymatúltengésnek hanem figymaszűkületnek hívják a volt problémádat(olyan is van de az más )!
2011. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát, a diagnózis fitymatúltengés volt.

mindenesetre köszi a válaszokat:)

2011. máj. 17. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nagyon cibálni akarnád, tényleg várj legalább egykét hónapot, nehogy szétrepedjen ott... vigyázz rá
2011. máj. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


_ És nem szoktad pl. kamillázni?

_ Kenceficét nem adott a doki? (kenőcs)

_ Mikor voltál utoljára kontrollon?

_ A varratokkal mi a helyzet jelenleg?

_ Hol és hogyan fáj? Milyen jellegű a fájdalom? (Még mindig fáj?)


(Csak fitymatúltengés miatt nem műtenek. Sztem te fitymaszűkületet akartál írni, akkor uis valóban nem jön hátra a fitymád a makkodról... és amit elvégeztek az nagy vszséggel fékátvágás és bemetszés le7ett.)


Rejszolni viszont még ne rejszolj, mert a varratok most még érzékenyek! Finoman húzogathatod a fitymát napi szinten hátra (sőt kell is), esetleg alápúderezhetsz pl, TETRAN porral (antibakteriális, akkor gyorsabban gyógyul.

Várj még a műtét utáni 3. hétig, csak utána nyúlj hozzá, addig nagy vszséggel be kell érned a "nedves álom" jelenséggel, ha rádtör hajnalban egy szexuális álom kíséretében. (Egyébként ez //lenne a// természetes).


Üdv: EE

2011. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!