Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor rövid a fitymafék?

Mikor rövid a fitymafék?

Figyelt kérdés
Nem egészen értem hogy mikor rövid a fék, leírom hogy mit nem értek. Olyat olvastam hogy lehúzza a makkot, de mikor húzza le ha már a bőr lejött a makkról, vagy még aközben amíg rajta van a makkon és húzom hátra? Nekem a bőr a makk pereme alatt megáll 1 centivel, és a fékem fehér színű lesz ha elkezdem erőltetni tovább.Nem fáj, csak ugye akkor ha jó erősen meg akarnám lefele rántani de az gondolom mindenkinek. Valaki ilyen szempontok alapján ha lehet egészen pontosan letudja írni? Minél több választ várok!:D
2009. márc. 12. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akor rövid, ha le tudod húzni a bőrt a makkról, de ott marad alatta egy kis gallér, és a fitymafék miatt nem tudod még lejjebb húzni.
2009. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kisimul a fitmya lehúzva a hímvesszőn, akkor nem rövid
2009. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem simul el rajta, megáll a makk alatt a bőr, de van aki azt mondta az jó van aki azt hogy nem.. de semmi fájdalom nincs
2009. márc. 12. 17:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen merev állapotról beszélek!
2009. márc. 12. 17:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert ha nem merev teljesen kisimul
2009. márc. 12. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van szükség műtétre, ha a fityma nem húzható annyira hátra, hogy a mekk pereme (a korona) is teljesen szabaddá váljon. Gallér maradhat alatta, de ha zavar, vagy közösüléskor fájdalmas, akkor is jöhet a műtét.
2009. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, élesbe ki kéne próbálni:D

Ha mélyre akarom benyomni akkor ez a gallér nem akadályozza? Vagy ennek semmi köze hozzá?

2009. márc. 12. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gallér nem akadály, hidd el! :-)
2009. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenni dokihoz ezzel. A rövid fékkel lehet gond, pl. egy hevesebb együttlét alkalmával (megrepedhet például), és ha fitymával nincs gond csak a fékkel akkor az tényleg megoldható egy egyszerű "műtéttel".
2009. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!