Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ehhez a súlyhoz túl vékony...

Ehhez a súlyhoz túl vékony lennék?

Figyelt kérdés

192cm magas vagyok és 92kg

Szeretnék 82kg körülire lefogyni

A hasamon van egy kis felesleg de nem sok csak pár kiló.

Szerintetek a 82 kg-al már túl vékony lennék?

Majd most a nyáron szeretnék beiratkozni a konditerembe de inkább olyan sportos alkatot szeretnék, nem akarok 2ajtós szekrény lenni.

19/F


2011. ápr. 28. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A mostani súlyod ideális, 10 kg-mal kevesebbel vékony lennél nagyon. Ilyen magassághoz az egy nőnek lenne ideális, nem egy férfinak.
2011. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ideális a súlyos, max izmosíts. És örülj neki, hogy ilyen férfias termeted van, magas is vagy. A bátyám 32 éves és 193 cm-hez 80 kiló. Állandóan kérdezgetik, hogy milyen betegsége van, iszonyúan csontos, egészségtelen ábrázata van... amúgy csak az alkata ilyen, és nagyon-nagyon nehezen hízik. Ne akarj úgy kinézni, mint ő.
2011. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit még, hogy a tesóm évekig 75 volt, most sikerült 80ra híznia, hatalmas eredmény, már csak egy kicsit néz ki hullának :)
2011. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
194 cm vagyok és 81kg. Szálkás vagyok és egy deka zsír nincs rajtam. Barátnőm és anyám is próbál felhizlalni, de bármit is eszem, nem hízom. Régebben 75 voltam, azóta ugyan hízni nem, csak izmosodni tudtam.
2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

De egy 4-5 kg szeretnék ledobdni

2011. ápr. 28. 21:09
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egy 4-5 kilót ledobhatsz. Ne is kondiba járj, hanem úszni inkább. Én is hasonló cipőben járok, csak én 185cm/95 kg vagyok, nekem minimum egy 10-est le kellene dobni. 30F vagyok amúgy?
2011. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úszással nemtudom hogy lemenne-e 5kg
2011. máj. 9. 20:29
 8/8 anonim válasza:
Hogyne menne. Jobb is mint a futás, mert az egész testedet átmozgatja. Persze azt csináld, amihez kedved van, mert úgy éred el a célod.
2011. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!