Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan dezodor, ami...

Létezik olyan dezodor, ami maximális szárazságot nyújt?

Figyelt kérdés
Szóval a hónaljnál még nyáron sincs semmi izzadság. Van ilyen? Vagy próbáljam ki a Certain Dry nevű terméket?
2011. márc. 20. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Antisudorica ilyen hatású.

Pedig régebben ömlött rólam a víz nagy foltokat hagyva, azóta a hónaljam teljesen száraz a legnagyobb melegben is.


Persze van aki azt mondja, hogy rákkeltő, nem kell ész nélkül használni csak mértékkel.

2011. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most kaptam avonos golyósdezodort, este a zuhany alatt alig tudom bevizezni ott. De ugyanez volt a hatása az adidas stiftnek is.

Az oldspice-tól majdnem ugyanúgy izzadok, csak nem büdös :D

2011. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik kétféle is.Nekem annyira beváltak hogy ha kicsit többet fújtam olyan száraz lett a hónaljam hogy már kellemetlen dörzsölő érzés volt.

Adidas Dry és a Right Guard dezodorok ezek és az illatuk is nagyon kellemes,sőt a Right Guard tusfürdője is izzadásgátlós valamint fokozatosan szabadítja fel az illatmolekulákat ezért egész nap kellemes illatod lesz!!

2011. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Solution Antisudorica nevű készítményt a gyógyszertárba lehet venni,ha nagyon izzadnál.Ez gyógyhatású föürdés után kell használni,de frissen borotvált sérül hónajál ne kenj rá,mert kicsípi.Én eléggé izzadtam,de nem volt szaga,csak levízesedtem és bekentem egyszer és azóta szinte csont száraz,heti egyszer kenem be,vékonyan egy fülcucával fürdés után és reggel meg rendes dezodort használok és csont száraz vagyok azóta.
2011. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és olyan 400-500 Ft max.próbáld ki!
2011. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!