Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy ennyi évesen...

Normális, hogy ennyi évesen kanos vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hónapon belül 15 éves leszek, pár hete így fokozatosan rámjött a kanosság.És néha olyan furának érzem, hogy normális ez-e egyáltalán.Gondoltam arra is, hogy esetleg a hormonyaim miatt van.
2011. márc. 13. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, a hormonyaid miatt van, és teljesen normális.
2011. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
persze, hogy normális, sőt vannak, akiknek hamarabb
2011. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerinted ki nem kanos 15évesen?ez teljesen normális.akkor lenne gáz ha nem lennél az.szerintem
2011. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Figyeld meg, hogy mik a körülmények mikor érzed a kanosságot. Esetleg épp Csonka Picitől szól a rádióban a dingadong. Szoktál arra gondolni hogy bekapd a saját kukidat? De ne aggódj ez teljesen normális. Nézd meg Freddie Mercuryt, Gerorge Michealt vagy Enriquet. Ma már mindenkiből lehet valaki!!!
2011. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

XDXDXDXDXDXD

HORMONY!!!!!

XDXDXDXDXDXD

b*meg mindjárt bepisilek...XD

2011. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Verd ki és kész... el is múlt.
2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
verd ki és jobb lesz;)
2011. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi,Igen úgy szoktam és akkor elmúlik, de másnap megint előjön és akkor megint..
2011. márc. 14. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális. Én 31 vagyok, de napi 3-szor is rámjön, vagy többször. A legizgalmasabb, mikor hajtasz valaki után, aki szexuálisan is vonz és esetleg kéreti is magát hosszú ideig, na attól kész vagyok.
2011. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd biztos átfogok élni énis ilyet.Hát már nagyon vágyom egy kis barátnőre, csak azt várom, hogy nőjek,mivel kisnövésű vagyok és hát nincs nagy esélyem így
2011. márc. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!