Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hererák? Tudom, hogy...

Ez lehet hererák? Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, és hogy menjek el olvoshoz.

Figyelt kérdés
csak azt szeretném megtudni, hogy lehet-e hererák, vagy hogy a hereráknak milyen formája van, mert mindenki azt írja hogy csómó.. meg hogy borsószem nagyságú, de milyen csomó? hozzávan nőve a heréhez teljesen vagy csak valahol a herezacskóban mozoghat? mert én egy olyat vettem észre a herémen hogy egy gombostűfej nagyságú kis valami, nem igazán van hozzánőve a heréhez, inkább valami kis lazább szövet vagy ilyesmi tartja, ugyanazon a helyen van nagyjából de egy kicsit mozog minden irányba, nem is túl könnyű kitapintani, nem fáj nem is érzékeny de annyira talán nem is érzéketlen. nem a mellékherém, ennek semmi köze semmihez csak mintha valami kis dolog kinőne a herémből..
2011. febr. 21. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt tényleg nem lehet így látatlanban megmondani... Menj el urológushoz, beutaló sem kell, ő megtapintja, megnézni ultrahanggal, és megmondja, hogy mi van.

Legalább te is megnyugszol.

2011. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, én is beparáztam, végül elmentem urológushoz, és kiderült, hogy a mellékhere farkát tapintottam ki, ami a here alján is érezhető.
2011. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem a bal herém tetején van, és így kiáll a herémből és elég kicsi, szóval mintha abból nőtt volna ki de elég vékony szóval nem tudom.. a hererák az lehet ilyen vagy az rendesen hozzá van nőve a heréhez?
2011. febr. 21. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:

az a mellékheréd

mindenki azt hiszi ráknak

a hererák jellemzően magában a herében képződik

tehát a csomó is úgy valahol benne lesz, nem a tetején

2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

biztos, hogy nem a mellékherém, az végig húzodik a here hátulján, és ilyen feltekeredett cső és puha, ez meg valami olyasmi, de mintha egy kemény kis bogyó lenne, gombostűfej méretű kb, és a mellékhere mellett van, holnap megyek amúgy orvoshoz mindenképpen.

de akkor az a lényeg hogy ilyen nem lehet a rák ugye? az vagy hozzá lenne tapadva vagy benne lenne ugye?

2011. febr. 21. 18:29
 6/6 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne , én is ugyan ezt tapintottam ki
2016. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!