Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarom van! 3...

Merevedési zavarom van! 3 orvosnál is jártam, de potencianövelőkön kívül mással nem tudnak segíteni. :- ( ( (Mit tegyek? 27/F

Figyelt kérdés
Ha valaki tud valami okos gondolatot szívesen látom.Nem akarok beletörődni abba,hogy vége a szexuális életemnek.Nincs pszichés problémám,ezt még leszögezem.Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 17. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig stressztől lehet.
2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten olyan urológusok, akiknek ez a szakterületük. Érdemes lenne egyet felkeresni.
2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A 3 orvosból 2 andrológus volt, 1 pedig urológus szakember.A hormonokban eltérés volt,de azt mondták ez nem indokolt hormonpótlásra.:-(((((Ki vagyok nagyon!Nem kívánom egy férfinak sem!
2011. febr. 17. 16:13
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt olan hogy csak éppen mozdult meg , amolyan félkemény sem volt , kokadozott , .... meg is ijedtem.


orvos (sima háziorvos)annyit mondott hogy előfordulkat néha olyan hogy nem igazán merevedik a cerka időnként. de ez rendbe jön magátol. hacsak nem parázik ettől be az ilető. és emiatt nem javul. és volt benne valami azóta is volt ilyen egyszer , csak kevésbé olyan durva mint elöbb, de már jó rég volt. azóta nincs gond.

2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, fogsz még büntetni a rúddal.

Én pont 26 voltam, amikor rájöttem, hogy nem tudok korlátlanul kefélni mint addig, hanem napi 3 lett a max.

Ez így van, pszihés eredetü akkor is ha nem hiszed.

Ma már sok lehetőség van , hogy visszaálljon a régi rend, igaz, a fütyibe szúrt mikroinjekció kíván egy kis elszánást, van gyógyszer, azok k. drágák, , van amilnitrit kenőcs, és vissza kell venni a piából, kávéból cigiből.

Két órával az akció előtt már ne egyél, igyál, cigizz.

Nem muszáj hajtani, ha felállt, örülj neki.

Ezt hívják ördögi körnek, minél jobban akarod, h. felálljon annál kevésbé fog.

Tudomásul kell venni, hogy lezárult az a szakasz amikor az az embernek nincsenek korlátai, most már a szervezet kíméletet kér.

Cukorbeteg nem vagy?

Általában ha polírozásnál magadnak keményre áll, akkor semmi fizikai bajod nincs. A gumi felügyetlenkedése a legkeményebb fszt is letarolja, gyakorolni, tablettázni a hölgynek. Lehiggadni, vérnyomásmérés, valami mozgást kezdj el,hti 3X30 percben pl gyors séta(1 csonka szigetkör pl.).

Fél év múlva visszatér az Erő, mint Darth Vaderbe.

Ha a nőd gyúnyoskodik, vagy türelmetlen, azonnal rúgd ki.

Az embereknek legfontosabb sexuális inger másik illata!

Persze ápolt test mellett. Ha ez nem stimmel,. szintén sztájkolni fog.

Sajnos váltani kell ilyenkor, lehet, h. jó h. előjött házasság előtt. Okés lesz.

2011. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tetris ***** válasza:

A mai Blikkben olvastam egy hírdetést, hogy van egy kis készülék, asszem VEP a neve, ami direkt ilyen problémákra lett kifejlesztve. A neten utánanézhetsz, ha érdekel.

VEP készülék. Kis kézi macerátornak látszott, de nem néztem meg alaposabban.

2011. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha magadnak csinálod akkor is fennáll ez a probléma?
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ha magamnak csinálom,akkor is fennáll ez a probléma.Ha sikerül,akkor is részleges merevedést érek el,amit nagyon rövid ideig tudok fenntartani.
2011. febr. 17. 18:12
 9/16 A kérdező kommentje:
Lassan már 1 éve tart ez a dolog.De kezdek kiábrándulni,mert tényleg mindent megpróbáltam.
2011. febr. 17. 18:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Hali!


Mielőtt bármit is állítanék, kérdeznék néhányat.

_ Mennyi a testsúlyod, testmagasságod, és milyen testalkat vagy?

_ Vannak-e káros szenvedélyeid? (Dohányzás, kávézás, piálás, drogfogyasztás,...)

_ Milyen az életviteled? Mennyire stresszes?

_ Rendszeresen étkezel-e? Megvan-e a napi 3, és azokat rendesen, nyugodtan fogyasztod-e el?

_ Mennyire egészséges ételeket fogyasztasz? Mennyi VALÓDIt (Pl. Mamafőzte valódi tyúkhúsleves, gulyás...stb.) és mennyi műkaját? (Pl. Meki, vagy bármilyen gyorsétterem)

_ Mennyire változatos az étrended?

_ Fogyasztasz-e napi szinten kellő mennyiségű bio zöldséget, gyümölcsöt ÉS FOKHAGYMÁT???

_ Figyelsz-e a napi folyadékbevitel mennyiségére?

2011. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!