Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet gombás a farkam?

Lehet gombás a farkam?

Figyelt kérdés
az utóbbi időkben (kb egy hete) vettem észre hogy amikor vizelek és felhúzom a bőrt alatta ilyen fehér kis pöttyök vannak. ilyen volt már amikor pl vertem és nem mostam meg rendesen de ez most nem olyan mert amikor mosnám akkor csak nagyon nehezen jön le... mi lehet ez?
2011. jan. 30. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat. Viszket is? Menj el orvoshoz.
2011. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen viszket :S
2011. jan. 30. 11:29
 3/10 anonim válasza:

az a jó, hogy ez egy rendkívül könnyen gyógyítható nemi betegség.

ciki orvoshoz menni, de ha elmész kapsz rá kenőcsöt egy egész tubussal ami rohadt sokáig elég - tehát ha a jövőben megint lesz ilyen problémád már nem kell dokihoz menni.

2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ha alkholalmosod elmulik
2011. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell doki, veszel gyógyszertárban canesten kenőcsöt és kened!
2011. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legalább ne adjatok ilyen hülye tanácsokat, hogy nem kell doki...DE IGEN, KELL DOKI ÉS KELL DOKI A PÁRODNAK IS, MINDKETTŐTÖKET KEZELNI KELL!!!!!!!!!!
2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiúnak ehhez nem kell doki, csak ha a Canestentől nem múlik el. Ha van párja, akkor neki inkább, mert nőknél súlyosabb lehet, de gyengébb fertőzést a vény nélküli canesten combi is megold nőknél.
2011. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
könyörgöm, ne ajánlgasd már azt a szar Canestent...egyrészt az sem biztos, hogy gombás fertőzés, másrészt mivel minden balf@sz, orvosfóbiás ezt használja, ezért a gombák 95 %-a már rezisztens rá és egyáltalán nem gyógyulnak tőle a betegek....
2011. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
pontosan úgy van, ahogy az előttem szóló írta!
2011. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és ha a gombának egy másik típusa az okozó, oda-vissza fertőzik egymást (talán mást is), dokihoz mindketten, gyanítom a nő húzza a rövidebbet...
2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!