Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől ilyen a talpam?

Mitől ilyen a talpam?

Figyelt kérdés

A "betegség" kb 1 éve kezdődött. Vettem egy cipőt, aminek elég vékony, ouha talpa volt. Egyszer csak észrevettem, hogy a talppárnáimon furcsa elváltozás keletkezett. Ezek fürdés után úgy néznek ki, mant valami korallok/szivacsok.

Semmiféle fájdalmam nincs, nem viszket, nem piros.

Látott már valaki ilyet??


2011. jan. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
enj el vele bőrgyógyászhoz!!! Ad rá krémet!!!
2011. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék, de áprilisra adtak időpontot...:-(

Te tudod, mi lehet ez? Kezdtem azt hinni, hogy valami gomba, de annál teljesen más tüneteket írnak.

Igazából ez egyáltalán nem zavar semmiben, csak a szememet zavarja... Mindkét talppárnámon kb 200 Ft-os méretűek!


Köszi!

2011. jan. 24. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem látatlanban senki nem fog erre semmit sem érdemben reagálni. Fotózd körbe a kérdéses bőrfelületet, a képeket nyomasd fel egy képmegosztóra, annak linkjeit pedig [CTRL]+[V]-zd be ide! Úgy már tán inkább lesz esély arra, hogy vki mond vmit... Am. most te mennyi vagy?
2011. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó mondja jól, küldj képet mert így az ötletem az, hogy ez bőrkeményedés, amit nyilván a kedves kérdezőnek sem esik nehezére felismerni..
2011. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél canestent rá, az olcsó és ha gomba akkor lehet elmulasztja... vezteni valód nem sok van
2011. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!