Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dudor az ágyékomnál, néha...

Dudor az ágyékomnál, néha fáj. Mi lehet?

Figyelt kérdés

20 éves fiú.

Az ágyékom táján (valahol a combon és péniszem között-fölött) pár napja egy dudort tudok kitapintani, ami néha fáj is, elsősorban nyomásra érzékeny de van hogy amúgy is. Kb 2-3 centis lehet. Kívülről nem látszik semmi, csak kitapintható.

Mi lehet ez? El kéne mennem vele orvoshoz?


2011. jan. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó valószínűleg. Valami gyulladás lehet a szervezetedben, olyankor duzzadnak meg. Érdemes lehet háziorvosnak megmutatni, az a biztos. Esetleg elküldhet vérvételre.
2011. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem, nagy a valószínűsége, hogy ágyéksérved van.

Javaslatom: Orvos!

2011. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sérved. Az elsővel értek egyet. Mindenképpen orvos kell.
2011. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, ha még egy hét múlva sem múlik el. Addig viszont szedj sok vitamint.
2011. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én tippeltem a sérvet.

Jó volna, ha, miután meglátogattad az orvost, nekünk is beszámolnál az eredményről!

2011. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és az érdeklődést is.


Vártam még pár napot, kezdett egyre kisebb lenni és nem is fájt már, majd egy héttel később teljesen elmúlt.

Ha legközelebb előjön, azért megmutatom orvosnak is.

2011. jan. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!