Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Péniszem bőrén...

Mi lehet ez? Péniszem bőrén mákszem méretű fehér foltok;tapintásuk kemény, eősebben megnyomva egyet kis mennyiségű sűrű fehér váladék távozik! Nem gyulladtak és nem szőrtüszőgyulladás! Mert egyáltalán nem gyulladt!

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár nekem nincs péniszem, de szinte biztos vagyok benne, hogy ez faggyúmirigy. HA nem fáj, nincs kellemetlen szaga. Vannak fiúk, akiknek vannak és vannak, akiknek nincs. A lányoknál is gyakran előfordul a nagyajkakon ilyen.

De ha nagyon nyugtalan vagy, akkor mutasd meg dokinak.

2009. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi szag semmi egyéb csak van és nem tudtam mi! köszi!
2009. jan. 28. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a Fordyce foltokra, már több kérdés is volt ebben a témában. És ne nyomkodd őket, teljesen normális jelenség, egyes leírások szerint az emberek 30-40%-ában előfordul.
2009. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
TELIBE, pontosan így néznek ki köszönöm a segítséget!
2009. jan. 28. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek a nemi szervemen , mit gondolsz miért vannak olyan gumik amiken vannak ilyen kitüremkedések :p Teljesen normális dolog, bár nem tudom ha egy csajjal oda kerülök hogy orális szex mit fog hozzá szólni, mert lehet azt gondolja pattanás.
2009. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azokon a gumikon amiken ilyen kitüremkedések vannak ,nem ezek miatt vannak , ezek általában nem akkorák ,h plusz hely kelljen nekik. Az olyan gumik az érdesített vagy hasonló nevű gumik és a nagyobb élvezetért vannak rajta azok a helyek.
2009. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én farkamon is vannak ilyne kis bőrszinű apro rücskök itt ott, de egnem idegesít, nem tetszik tulzottan. Ez miatt néha gátlást érzek,nehogy a másik fél is útálja a dolgot. De az tény,hogy egészségügyileg semmi vészes nincs a dologban, én úgy tapasztaltam,hogy ez nem betegség. CSak jelleg.
2010. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!