Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 37-F vagyok. Mit jelent? Ha a...

T . le kérdése:

37-F vagyok. Mit jelent? Ha a herezacskon, nagyob patanas fele jelent meg. Elege fajdalmas is!

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha borotválod, vagy a szőrszálat bekapta a slicced, akkor szőrtüszőgyulladás is lehet. Az is fáj, váladékkal teli és a növő szőrszál nem találja a kiutat.
2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsővel nem kell foglalkozni, vannak észlények.. a 2. hozzászóló jót mondott, ez lehet a baj..
2011. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mind kettotoknek meg lehet hogy inen indul a baj
2011. jan. 4. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"elsővel nem kell foglalkozni, vannak észlények.. a 2. hozzászóló jót mondott, ez lehet a baj.."


Az ilyen hivatkozásokkal vigyázni kell. Mivel az inkriminált hozzászólás törölve lett, most itt egy csinos kis paradoxon. :)


Amúgy meg az első hozzászólónak van igaza. Ha nem múlik, ha fáj, akkor bőrgyógyászat.

2011. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23.59:


tehát az ő válasza a jó:))

2011. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen" azthiszem hogy a valasz jo ! tobb eve borotvalom ,mindig jelent meg aprocska baj amit nem vettem szamba de ezt igen .megprobaltam mez kivonatbol ugynevezet( propoliszal) kenegetni ugynezki hogy hasznal akinek ijen problemaja van, az probalja meg.
2011. jan. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!