Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon nagy az eltérés illetve...

Nagyon nagy az eltérés illetve ez kóros lehet?

Figyelt kérdés
19 vagyok, a bal és a jobb herém között méretben körülbelül egy cm-es különbség van a bal javára. A bal 4*3cm körül lehet, a jobb 3*3 kb. Nagyon nagy eltérés? A jobb herém néha feljebb csúszik sajnos nem olvastam valami jo dolgokat ez kapcsán és ki is vizsgáltatom nemsokára , tudom nem sok sikerrel majd olvasottak alapján. Méretük normálisnak mondható?
2010. dec. 5. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a mellékhere helyezkedik el a balban ezért tér el a 2méretbeni különbség.

Nekem is lentebb van a bal mint a jobb.

18/F

2010. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: Szégyen, hogy férfi létedre nem tudod hol vannak a mellékheréid, de az még nagyobb szégyen, hogy ezt még hangoztatod is.


Nem úgy van, hogy a zacsi egyik felében a here, a másikban meg a mellékhere. Két heréd van, és mindkettőnek a hátulján megtalálható a mellékhere.

Tessék itt van kép is: [link] (epididymis=mellékhere)


A méretükkel nem tudom van-e probléma (bár nem tűnik vészesnek az eltérés), de azt javaslom, kérdezz meg egy orvost. És azt is mond meg neki, hogy fel szokott csúszni.


Bocsánat, hogy érdemben nem tudtam segíteni, de ilyen butaságot nem tudtam szó nélkül hagyni, mint amit az első mondott.

2010. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

am olyab kajak van hogy az egyik pict fejebb van mint másik oldal xd de ez csak a test önszabályozása

nem gond:D

csumi

2010. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!