Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok. A hónaljamon...

14 éves vagyok. A hónaljamon már van szőr, a péniszem körül is és a lábaimon is mar kezd, de még nem nőtt meg a péniszem. Ez már így fog maradni vagy majd megnő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kend be ecetes chili szósszal, attól 2 cm-et fog nöni!
2010. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ez így marad de azt hallottam hogy egyes embereknél úgy van ha levág belőle 2 cm akkor visszanő 4cm szerintem próbáld ki

xD

2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd megfog nőni. Miért kell minden fiúnak már 14 évesen ezen járnia az eszének?! Hogy mekkora farkam van..mert, ha nem annyi , mint a prnóban lévő pasiknak akkor egy senki vagy, vagy mi ?! -.-"Na ezért utálom a médiát, ezt sugallja belénk és azért érezzük magunkat egy nullának! Na egy kicsit elkanyarodtam bocs.

Szóval, fogadjunk, hogy csak te látod kicsinek..14 éves vagy még kb 23-4 éves korig fejlődik a testünk.

Még biztosan magasságilag nőhetsz is. A péniszed is nőni fog még. Nyugi.

Ne görcsölj ilyeneken!Inkább tanulj helyette!Járj be iskolába. És ne cigizz:P:DDD

2010. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megnő.Meg azt sem mindegy hogy milyen magas vagy,meg hogy mikor is kezdtél el szőrősődni,mert ha csak féléve vagy még kevesebb ideje és még alacsony is vagy,akkor simán későn érő vagy,és csak 1-2 év múlva lesz nagyobb változás méretileg.Olyan 167 cm-nek már kellene lenned minimum,meg azért már 12,5 és 13 éves kora kell hogy szőrőd legyen a kukidon,ha később nőtt akkor már későn érő vagy kicsit.Meg kamuznak is ezzel kapcsolatban is,aki meg alacsony növésű annak kisebb is általában,míg a többieket utol nem éri magasságra.Soknak ám ilyen 7-8 cm van,állva meg 11-13.Szóval nem tudom mennyire is vagy lemaradva,szóval milyen magas vagy,mekkora meg ilyesmi,mikor szőrősődtél?De igazából 15-16 évesen szokott nagyot nőni,ennyi idősen a kicsi is normális.
2010. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még ugyan úgy néz ki mint pl 10évesen?

16 éves korig nem áll fel akkor orvoshoz kell menni vele

16f

2010. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:

Egy kicsit még légy türelemmel, de ha mondjuk további egy

év alatt sem nő, akkor fordulj orvoshoz!

2013. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!