Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körmömön vannak fehér...

A körmömön vannak fehér foltok, mik ezek? Hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 19:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
A körmünk állapota nagyon sok mindent elárul. A legtöbb esetben, valamilyen hiány állapotot mutat. Az egész szervezet számára nélkülözhetetlenek a vitaminok, ásványi anyagok, és nyomelemek. Ha ezek a létfontosságú elemek hiányoznak a mindennapos pótlásuk nem megfelelő akkor kialakul a hiányállapot, amely később betegségekhez vezethetnek. Ezért kell minden nap pótolni. Nem elég, csak a C-vitamint, vagy a D-vitamint, hanem az összes vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet. Ha ezeket pótolod, akkor a körmödről is eltűnnek a fehér foltok.
2010. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A körmünk állapota nagyon sok mindent elárul. A legtöbb esetben, valamilyen hiány állapotot mutat. Az egész szervezet számára nélkülözhetetlenek a vitaminok, ásványi anyagok, és nyomelemek. Ha ezek a létfontosságú elemek hiányoznak a mindennapos pótlásuk nem megfelelő akkor kialakul a hiányállapot, amely később betegségekhez vezethetnek. Ezért kell minden nap pótolni. Nem elég, csak a C-vitamint, vagy a D-vitamint, hanem az összes vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet. Ha ezeket pótolod, akkor a körmödről is eltűnnek a fehér foltok.

[link]

2010. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy kifejezetten a Cinkhiány okozza a körmökön levő fehér foltokat, ezzel foglalkoztam, olvastam. Kifejezetten Cinkkiegészítést kell szedned, és multivitamin és ásványianyagpótlásról is gondoskodnod kell. Legjobb, ha centruomot is szedsz.
2010. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is van nem tudom hogy lehet de szerintem gomba :(
2010. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akik azt hiszik gomba, azok még nem láttam gombás körmöt:

[link]

2010. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!