Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzanat a húgycső végén. Mit...

Duzzanat a húgycső végén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A húgycsövem végén van egy 4-7/8 (ejakuláció után nő) centis, puha, vörös duzzanat. Ami azt illeti már évek óta. Orvoshoz nem mentem, mert szégyelltem.


Valahol azt olvastam, hogy kamillateával kell borogatni, valahol azt, hogy kerülni kell a forró fürdőt. Szerintetek mit tegyek? Milyen módszereket próbáljak ki, hogy kiderüljön, hogy ez csak valami ártalmatlan dolog ami csak azért van itt évek óta, mert semmit sem csináltam vele, vagy valami súlyosabb és orvoshoz kell mennem?


2010. nov. 14. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg nem tudom elképzelni, hogy nézhet ki.
2010. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A makk tetején a húgycső kijárata duzzadt és vörös.
2010. nov. 14. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Fájdalmas?


Igazából csak orvos tudná megmondani. Lehet hogy van valamilyen fertőzésed, ami megfelelő diagnózis alapján lehet kikezelni.

2010. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj.


Orvoshoz menni meg elég ciki... reménykedtem, hogy hátha van valakinek valami javaslata.

2010. nov. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!