Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátnőmtől elkaptam gombás...

Barátnőmtől elkaptam gombás fertőzést, de neki semmi tünete. A pöttyök elmúlása után, mikor lehet szexelni biztonsággal?

Figyelt kérdés

Gondolom épp erősebb volt a hüvelyi flórája, amire én érzékenyebb vagyok. Lett 20db pötty a makkomon, első naptól kenem canestennel, első 1-2 nap pirosas duzzadt volt, de már halványul.

Ez 4 napja volt, azóta elváltak útjaink, úgy néz ki.


Másik partnerrel, óvszer nélkül mikor szabad szexelni? Ahogy elmúlnak a pöttyök, vagy érdemes várni még 1-2 napot esetleg, vagy többet? (Persze, amennyiben lesz másik partner, ilyen rövid idő alatt)


ma 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

1. A felelősségteljes szex mintapéldánya vagy. Most szedtél be nemibajt (gombát), erre már azonnal gumi nélkül akarsz újra szexelni. Gratulálok!

2. Nagy kapcsolat lehet, hogyha azonnal már mást akarsz és mást keresel.

3. Gumit pedig használni kell, mert léteznek más nemibetegségek is, amivel sokkal jobban megszívod.

4. A gombás fertőzést milyen logika alapján sikerült összemosnod a hüvelyflórájával az exednek? Nagyon nem ugyanaz a kettő.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es valaszolo nem normalis. Amugy teljesen elmult, nem viszket, olyan, mint elotte?Mert akkor biztos elmult.

Egy nonel ez kivul es belul a huvelyben is van, ferfinal egyszerubb tortenet, csak kivul van. Fehernemuket magas hofokom mosd ki.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem jogos amit az 1-es írt, hasonló a véleményem, bár a stílus nem a legjobb.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!