Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most ez akkor HPV vagy sem?

Most ez akkor HPV vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt kijött a péniszemen egy szemölcs, elmentem magán bőrgyógyászhoz, és azt mondta hogy tele van az egész apró jövevényekkel is, HPV szemölcsök.

Azóta sikerült lekezelni a rendes nagyobb szemölcsöt, meg volt hogy volt más helyen is, azt is lekezeltem, tehát tuti hogy HPVs voltam

Viszont pont ahol a fitymam "letekeredik" a makkomról, ott van rengeteg kis apró folt szerű valami, esztétikailag csúnya, csak én tudtommal HPV az is, de 3 hónapja időpontot kértem az SZTK-s bőrgyógyászhoz, tegnap voltam vizsgálaton, ő pedig azt mondta hogy jelenleg egyetlen egy szemölcs sincs rajtam, amiket én látok azok ártalmatlan apró faggyú mirigyek, kezelést nem igényel, nem betegség.

Most kinek higyjek?

A magánorvos azokra HPVt állapított meg

22/F



tegnap 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel kezelted HPV ellen a péniszed, amik szemölcsök voltak elmúltak, ami pedig nem, az akkor valószínűleg nem szemölcs.
tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A makk alsó peremén teljesen normális, ha apró, fehéres, pontszerű, kiálló dolgokat látsz. Szinte mindenkinek vannak, különböző méretben és mennyiségben. A kor előrehaladtával jelennek meg, és változnak is, ahogy egyre idősebb leszel.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!